ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

«Україна для людей!»: Голубий злодюжка Тігіпко створює власну мережу сексотів для боротьби з матерями-одиначками

  25 сентября 2022 воскресенье
  Аватар пользователя ВО Тризуб

  Тігіпко впав у черговий маразм, — повідомляє Третє око. Але цього разу він переступає не лише рамки моралі, але й закону. Урядовець-мільйонер налагоджує в Україні власну мережу сексотів. І першими її жертвами мають стати матері-одиначки, які буцім, приховують від держави свої справжні доходи. Саме для боротьби із ними і створюється шпигунська мережа, повідомляє politclub.org.

  «З 1 грудня на всю країну буде поширений експеримент по непрямій оцінці доходів громадян, які претендують на соціальну допомогу», — поділився своїми планами Тігіпко.

  Перевірятимуть матерів-одиначок, які претендують на соціальну допомогу. Інспектори управлінь праці і соціального захисту будуть опитувати сусідів про доходи матерів-одиначок.

  А далі ще цікавіше. Соціальну допомогу не будуть призначати тим матерям, які мають кондиціонер, сучасний велосипед, скутер, посудомийну машину, хто робить ремонт з використанням дорогих будматеріалів. Також інспектори будуть цікавитись наявністю співмешканців і квартирантів, породистих тварин та отриманням грошових переказів з-за кордону, повідомляє сайт ТСН.

  Як з»ясувалося, метод шпигування вже застосовується з квітня в трьох областях — Волинській, Кіровоградській та Чернігівській. За результатами тих оцінок лише кожна четверта мати-одиначка дійсно потребує допомоги, а реальні доходи трьох інших цілком дозволяють їм обходитися без допомоги держави.

  Особисто я уперше чую про такий експеримент і про подальші плани лже-реформатора Тігіпка у цьому напрямку. Але, переконаний, що його треба негайно зупинити — за порушення законодавства та намір перетворювати українців у «стукачів».

  Передовсім Тігіпко створив прецедент, наказавши своїм підлеглим збирати інформацію про громадян України, опитуючи не їх самих, а сусідів чи знайомих, без згоди суб'єкта «опитування». Тільки за це Тігіпко вже мав би давати сьогодні пояснення у Генеральній прокуратурі.

  Ось що сказано в Законі про інформацію із цього приводу у статті 11: «Не допускаються збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної

  безпеки, економічного добробуту та захисту прав людини».

  Але і прокуратура, і правозахисні організації наразі чомусь мовчать.

  «Українські інтереси» зазначають, що до розряду «людей з нормальним або високим доходом» Тігіпко відніс тих матерів-одиначок, у яких дохід на кожного члена сім'ї становить 51% і вище від прожиткового мінімуму. Логіка вражає! Саме словосполучення «прожитковий мінімум» говорить про те, що при більш низьких (навіть на один відсоток) доходах жити просто не можливо.

  Коментар редакції сайту "Бандерівець": Полохлива мерзота, котра в 2004 році втекла з України, побоюючись за своє нікчемне життя, тепер відігрується на українцях за свій тваринний переляк.