ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Вже за декілька місяців український бізнес зможе публічно брати участь в тендерах Світового банку

  24 февраля 2018 суббота
  Аватар пользователя Olena0911

  prozorro

  Оцінку роботи електронної системи публічних закупівель Prozorro провів Світовий банк. Провели її для перевірки відповідності Системи вимогам Багатостороннього банку розвитку (MDB - Multilateral Development Bank) щодо проведення електронних публічних закупівель, при яких використовується механізм електронних реверсивних аукціонів.

  Електронний реверсивний аукціон - це електронна закупівля, яка проводиться у формі відкритих торгів між організатором-закупівельником та декількома постачальниками, які конкурують між собою за рахунок зниження ціни. Саме за таким принципом проводяться тендери у ProZorro.

  За результатами оцінки Світовий банк надав виключно позитивні висновки щодо використання ProZorro за такими методами закупівель: «Закупівлі у вільній торгівлі» та «Національні конкурсні торги», як це й передбачено у «Правилах публічних закупівель за позиками Міжнародного банку реконструкції та розвитку та кредитами і грантами Міжнародної асоціації розвитку».
  download_0.jpg

  Така оцінка роботи Системи є основою для прийняття Світовим банком рішення-використовувати ProZorro для проведення закупівель, які він фінансує. Відтепер Світовий банк використовуватиме ProZorro, офіційним учасником якої є майданчик Public Bid, для проведення закупівель товарів, послуг та робіт в Україні.

  “Це чудові новини для ProZorro і чергове міжнародне підтвердження ефективності системи. Ми сподіваємося, що за декілька місяців перші тендери Світового банку вже будуть у ProZorro, і український бізнес зможе публічно брати у них участь”, - зазначив Максим Нефьодов, перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України

  #prozorro #MultilateralDevelopmentBank #новинипрозорро

  Рейтинг: 
  Загрузка...