ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Набули чинності зміни до Закону України про вибори Президента України

  20 января 2021 среда

  Закон «Про особливості застосування Закону України «Про вибори президента України» при повторному голосуванні 26 грудня 2004 року» набув чинності. У випуску газети «Голос України» від 9 грудня, опублікований текст закону.

  Згідно із законом, ЦВК не пізніше, ніж за 8 днів до дня переголосування створює територіальні виборчі комісії. Дільничі комісії створюються територіальними не пізніше, ніж за 6 днів до переголосування. Кандидати в Президенти або їх довірені особи на пізнє, ніж за 10 днів до 26 грудня подають кандидатури до складу тервиборчкомів - не більше 5 чоловік від кожного кандидата. Член тервиборчкому необов’язково повинен проживати у межах округу або міста, на території якого розташований округ, передає «bin.com.ua».

  Закон набуває чинності з дня публікації в «Голосі України» і втрачає силу наступного дня після вступу до посади новообраного Президента.

  Раніше ForUm повідомляв, що вчора Верховна Рада України в пакеті внесла зміни до Основного Закону, перетворивши Україну на парламентсько-президентську державу, заздалегідь прийняла і направила на висновок в Конституційний Суд України законопроект про внесення змін до Конституції щодо місцевого самоврядування (№3207-1) і закон України «Про особливості застосування закону України «Про вибори президента України» при переголосування повторного голосування в грудні 2004 року”.

  Форум
  Верховна Рада України затвердила зміни до Конституції та до Закону про вибори Президента України

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору