ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

За три дні журналісти з Закарпаття відвідали 21 польський храм

    29 июня 2024 суббота
    26 переглядів

    Як уже повідомляв “UA-Reporter.com”, Асоціація журналістів і культурологів “Культурне братство” разом з Мукачівською греко-католицькою єпархією організувала експедицію по храмах Словаччини та Польщі. Мета поїздки – ознайомитися з тамтешнім церковним життям. Подібна акція відбулася два роки тому, коли культурологи відвідали храми Центральної та Східної Словаччини.

    експедиція
    експедиція "Культурного братства" біля могили Олександра Павловича. В центрі – владика Мілан.

    Провідником журналістів став сам єпископ Мілан Шашік та його секретар о.Петро Береш. У Словаччині закарпатці змогли ознайомитися з греко-католицькою церквою у Свиднику, в якій правив будитель Олександр Павлович та намилувалися дерев’яним храмом, збудований у Нижньому Комарнику відомим українським архітектором і дослідником Володимиром Січинським.

    У Польщі журналісти відвідали головні монастирі лазаристів, домініканців, францисканців, павлікіанців, кларисок. Побували у найсучаснішому польському храмі і найдавнішому, а також – у резиденції польських королів у Кракові. Окрім того, помолилися у церкві, розташованій на теренах найбільшого концтабору ХХ століття в Освєнцімі, в якому загинуло півтора мільйони людей. Відвідали закарпатці і будинок-музей у Вадовіце, де народився легендарний Папа Римський Іван Павло ІІ.

    Загалом культурологи побували в 21-му оригінальному храмі наших сусідів, що справило незабутнє враження і спонукало до роздумів та порівнянь із українською реальністю.

    Олександр ГАВРОШ, Ужгород.
    Польський Краків відвідала група закарпатських журналістів

    Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
    Интернет-издание
    UA-Reporter.com
    Письмо редактору

    Комментарии

    Аватар пользователя Гость

    Комментарий: 

    У польських і словацьких храмах автор, замість проповіді священика, також мав змогу почитати свої старі і й нові еротичні вірші у перекладах. Вірним сподобався такий релігійно-еротичний підхід.