ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Завтра на Закарпатті буде Олександр Мороз!

  28 ноября 2020 суббота

  Завтра вранці в Закарпатську область прибуває лідер Соціалістичної партії України Олександр Мороз. В Ужгороді Олександр Мороз та голова Центральної контрольної комісії СПУ Анатолій Грязєв візьмуть участь у звітно-виборній конференції Закарпатської обласної організації Соціалістичної партії України (голова — Олексій Пристая), на яку зберуться делегати від міськрайонних організацій СПУ з усієї області. «UA-Reporter.com» стало також відомо, що О.Мороз відвідає і мукачівського єпископа Агапіта на його запрошення.

  Учасники звітно-виборної конференції ЗОО СПУ, яка проходитиме у приміщенні українського облмуздрамтеатру, обговорять питання організаційні розбудови СПУ у містах і районах краю, активізації роботи фракцій СПУ у місцевих радах усіх рівнів (в т.ч. найпотужнішої — в обласній раді), поглиблення співпраці з громадськими організаціями, перш за все зі своїм союзником на виборах 2006 року — Української Спілки ветеранів Афганістану (голова Сергій Червонописький).

  ДИВІТЬСЯ У ПРЯМОМУ ЕФІРІ!

  Шановні краяни!

  У суботу та неділю у прямому ефірі на регіональних телеканалах виступить голова Соціалістичної партії України Олександр МОРОЗ:

  Субота, 12 листопада

  «М-Студіо» — з 19.00 до 19.45.

  Неділя, 13 листопада

  Закарпатське обласне телебачення — з 13.00 до 14.00.
  За номінацію "Людина року" боротимуться Мороз, Литвин, Богословська і Тарута
  СПУ незадоволена новим Генеральним прокурором України
  Мороз: я предлагаю деньги от продажи «Криворожстали» раздать людям
  Сонячна машина справедливості можлива!

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору