ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ: Переможну крапку в незвичайному футбольному матчі в Ужгороді поставив голова ДПА України Олександр Кірєєв

04 июля 2024 четверг
    16 переглядів

З нагоди Дня Незалежності України сьогодні в Ужгороді відбувся незвичайний товариський футбольний матч. Командами-суперниками були платники податків та працівники податкової служби Закарпатської області. На боці останніх зіграв також голова Державної податкової адміністрації України Олександр Кірєєв, який перебуває на відпочинку в Карпатах.

Початок гри був за податківцями, які раз за разом йшли в атаку, однак безрезультатно. Платники податків лишень контратакували, проте саме одна з таких контратак виявилася успішною: на 15-ій хвилині зустрічі м’яч від удару директора фірми „Універсал-М” Олександра Баранюка опиняється в воротах податківців. І хоча останні до завершення першого тайму відчайдушно атакували голкіпера суперників, однак на перерву команди пішли з рахунком 1:0 на користь підприємців.

Друга половина зустрічі розпочалася з обоюдогострих атак. Цього разу фортуна посміхнулася податківцям, коли на 32-й (команди грали 2 тайми по 30 хвилин) хвилині в.о.начальника управління податкової міліції Закарпатської ДПА В’ячеслав Дуркота потужно пробиває по воротах платників податків, зрівнявши рахунок — 1:1, який не змінився до закінчення основного часу гри.

Відтак відбулася серія пенальті, за якими вікторію святкували податківці — 6:5. До речі, переможний гол забив голова ДПА України Олександр Кірєєв.

Кубок переможцям вручив голова профспілки працівників податкової служби Закарпатської області Василь Василиха.

***

На післяматчевій прес-конференції голова ДПА України Олександр Кірєєв, неформальний лідер команди податківців голова Закарпатської ДПА Ігор Кріль та капітан футбольної дружини платників податків банкір Василь Прокопець дружньо заявили, що гра вдалася, атмосфера на полі була теплою і толерантною, суперники вели себе по відношенню один до одного по-джентльменськи. Гра на полі була чесною — такою вона має бути і в реальному житті, наголосили вони.

„Податкова має бути ближчою до людей, кабінетний стиль — це вже історія, прийшов час, коли треба прямо дивитися один одному в очі”, — наголосив голова ДПА України Олександр Кірєєв. А керівник закарпатських податківців додав: „Ми є два береги однієї ріки”.