ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Дні української культури у словацькому Пряшеві

  21 октября 2021 четверг

  Генеральне консульство України в м. Пряшеві в особі Генерального консула Інни Огнівець висловило подяку Закарпатському обласному українському музично-драматичному театру та Закарпатській ОДА та за сприяння у проведенні Днів української культури у Пряшеві.На сцені історичної будови Словацького національного театру імені Й.Заборського закарпатці запропонували увазі української громади Пряшівщини виставу „Покаяння” за мотивами п’єси Олександра Духновича. Другого червня у Пряшеві була відкрита виставка картин закарпатської художниці Ганни Ландовської, а також відбулася презентація книги українського письменника Словаччини Івана Яцканина „У всьому винні чоловіки”. Справжнім подарунком для учасників святкування став концерт переможниці „Євробачення – 2004” Руслани Лижичко, що зібрав близько 3 тисяч глядачів, повідомили “UA-Reporter.com” у прес-службі Закарпатської ОДА.

  Активну участь в організації та проведенні Днів української культури у Пряшеві взяло керівництво Пряшівського самоврядного краю і особисто його голова Петер Худік.

  Свято українців Пряшівщини викликало значний інтерес серед громадськості Словаччини і широко висвітлювалося загальнословацькими, регіональними та місцевими засобами масової інформації.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору