ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Керівники областей Західної України спільно профінансують спорудження у Львові пам’ятника жертвам депортацій українців ХХ-го століття

  12 декабря 2019 четверг
  Аватар пользователя uzhgorod

  Сьогодні у Львові зібрались на робочу нараду представники виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Західних областей України.Ця зустріч відбулась на виконання Указу Президента України „Про заходи до 60-х роковин операції „Вісла” та спорудження у м.Львові пам’ятника жертвам депортацій українців ХХ-го століття і протокольного доручення наради голів облдержадміністрацій, голів обласних рад Західних областей України у м. Львові від 27 квітня 2007 року.

  Того дня, коли у Львові, за участі Президента України, проходили заходи із вшанування роковин операції „Вісла”, керівники Західних областей домовились забезпечити спільне фінансування спорудження у м. Львові пам’ятника жертвам депортацій українців ХХ-го століття, створити виконавчий комітет для реалізації гуманітарних проектів, а, також виробити спільну концепцію відзначення 100-річчя з дня народження головного командира Української Повстанської Армії генерал-хорунжого Романа Шухевича та провідника Організації Українських Націоналістів Олега Ольжича і 65-річчя створення Української Повстанської Армії.

  Сьогоднішня нарада дозволила виробити механізм взаємодії, координацію спільних дій владних структур і громадськості щодо відзначення цих знаменних дат у історії Українського Народу. Це є свідченням нашої твердої волі йти накресленим Героями Нації шляхом до найвищої мети – розбудови України як вільної та незалежної держави, примноження її могутності і слави, повідомляє сайт Львівської обласної державної адміністрації.

  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Надеюсь, и наши соседи профинансируют памятник русинам в Ужгороде, а ужгородские власти побеспокоятся о его строительстве. Времена изменились, технологии влияния на людей усовершенствовались и если раньше Сталину надо было депортировать людей, то сейчас людей ставят в такие условия, что они сами в ту же Сибирь уезжают на заработки. И рады.

  Аватар пользователя Гость

  а памятник русинским жертвам в Закарпатье!?

  Аватар пользователя Гость

  " Захiдних областей Украiни " - це що за нове адмiнiстративне утворення ? Це не сепаратизм ? Це що, повзуча спроба показати, що закарпатцi пiдтримують злочини бандрiвцiв?

  Аватар пользователя Гость

  "Памятник русинским жертвам"?.. Тобто, жертвам русинів? Поставимо, раз просите...

  Аватар пользователя Гость

  Именно, Аноним, - отдаю должное Вашему уму. Поставьте памятник и себе, только пишите одну дату рождения.

  Аватар пользователя Гость

  Взъелся Аноним на русинов. Как будто те украли у него секрет приготовления бурачихи...

  Аватар пользователя Гость

  Такое впечатление, что почти все участники форума - потомки тех, кто ссылал невинных людей. Никакого уважения к памяти невинно пострадавших людей.

  Аватар пользователя Гость

  Кусі. Це географічне поняття. Де там написано, що адміністративне? Чи ти бачиш (читаєш) тільки так, як тобі хочеться? Не відірвешся від реальності? Чи вже...?
  Цікаво як реагують "Кусі з Расєї" на вислів, що часто вживається росіянами "Єврапейскай часті Расєї"???