ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Михайло Сирота: Перевибори додадуть мандатів БЮТ і послаблять позиції ПР та НУ-НС

  31 мая 2020 воскресенье
  Аватар пользователя uzhgorod

  «Думаю, що чергові перевибори до парламенту України на сьогоднішній день не загрожують і наступними будуть вибори Президента в 2009 році", – переконаний Голова Трудової партії України Блоку Литвина, «батько української Конституції» Михайло Сирота.– Якби вибори до парламенту відбулися найближчим часом, цілком очевидно, що такі гарні рекламні кроки, як виплата заощаджень громадян, дали б змогу БЮТ отримати майже половину місць у парламенті при дуже серйозному послабленні позицій ПР і НУ-НС. Очевидно, комуністи зберегли б свої місця, а Блок Литвина дещо підвищив свої показники, — зауважив М.Сирота.

  Водночас, на його думку, такі перевибори суттєво нічого не вирішили б, а лише поглибили парламентську політичну кризу, бо її суть – не в складі парламенту, а в двох основних процесах. По-перше, в правовому, адже змінена Конституція загострила конфлікт між посадами Президента і Прем’єр-міністра, а закон про вибори на пропорційній основі за закритими списками політичних партій створив правове підґрунтя для можливості паралізації роботи ВР. По-друге, в остаточному завершенні перерозподілу державної власності на користь декількох приватних фінансово-політичних структур. Доки цей перерозподіл не завершиться, ці структури будуть ефективно використовувати змінене і недолуге правове поле, яке дає їм змогу блокувати роботу парламенту», повідомили в Департаменті комунікацій Трудової партії України Михайла Сироти.

  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Не додадуть бо не дозволять БЮТ-iвським "рахувальникам голосiв" в виборчих комiсiях знову сфальшувати результати голосування.