ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

На митному посту "Ужгород-вантажний" затримано два автомобілі "Мерседес Бенц S 500"

  24 ноября 2020 вторник

  На Західному кордоні України припинено незаконне ввезення двох нових автомобілів «Мерседес Бенц S 500» та «Пежо 607». Так, 2 автомобілі «Мерседес Бенц S 500» 2005 року вартістю 75 тис. доларів США прямували з США на адресу одного з вітчизняних підприємств через митний пост «Ужгород-вантажний».

  "Мерседес Бенц S 500"

  Маючи достатньо підстав для перевірки законності ввезення автомобілів, митники призупинили митне оформлення цих транспортних засобів. Як виявила перевірка, насправді автомобілі прямували з Німеччини на адресу фізичної особи і коштували вони в перерахунку понад 1 млн грн кожен. Крім того виявилося, що особа, на чию адресу прямували автомобілі, не має до них жодного відношення.

  А через митний пост «Астей» Виноградівської митниці громадянин Угорщини намагався попасти на територію України автомобілем «Пежо 607» 2001 року випуску вартістю 103,5 тис грн. Під час перевірки документів на транспортний засіб виявилося, що вони підроблені. Дані, зазначені в дорученні на право керування транспортним засобом, не співпадали з паспортними даними громадянина.

  Згадані три іномарки митники затримали та склали протоколи про порушення митних правил, повідомили у Держмитслужбі України.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору