ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

На Закарпатті найнижчий середній рівень цін на хліб

  19 января 2021 вторник

  В третій декаді вересня 2004 р. середні ціни на хліб з борошна першого гатунку знизилися у восьми регіонах України. В інших ціни не змінилися. Найвищі ціни на хліб з борошна першого гатунку зафіксовані в Сумській області (1,91 грн.), найнижчі - в Миколаївській області (1,36 грн). Про це повідомили в Мінекономіки.

  Середні ціни на хліб з суміші в третій декаді вересня знизилися в п'яти регіонах. Найвищі середні рівні цін зафіксовані в Чернівецькій області (1 грн. 72 коп.), найнижчі - в Миколаївській області (1 грн. 17 коп.), передає "АПК".

  Крім того, за даними Мінекономіки, в третій декаді вересня 2004 р. середні ціни на хліб з борошна вищого гатунку (у тому числі батон) знизилися в трьох регіонах (АР Крим, Житомирській і Одеській областях). Найвищі середні рівні цін зафіксовані в Харківській області (2 грн. 48 коп.), найнижчі - в Закарпатській області (1 грн. 73 коп.).

  Як відзначають в Мінекономіки, за період з 30 травня 2004 р. середні рівні цін на хліб з борошна першого гатунку в Україні знизилися на 3,5%, на хліб з суміші - на 2%, на хліб з борошна вищого гатунку - на 4,1%.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору