ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

"Нашу Україну" на Закарпатті піарять по-чорному!

  18 августа 2019 воскресенье
  Аватар пользователя uzhgorod

  Карпатський центр полінгових досліджень повідомив, що з 2 по 9 вересня опитав 1200 респондентів Закарпатської області стосовно їх політичних уподобань. Згідно з цим дослідженням “випливло”, що населення краю, якби вибори до Верховної Ради відбулися сьогодні, проголосувало б наступним чином: “Наша Україна” – 56,5%, Блок Тимошенко – 13,6%, Соціалістична партія – 6,6%, “Регіони України” – 3,9%, Комуністична партія – 3,2%, СДПУ(о) – 2,9%, Народна партія України – 2,1%, Трудова партія – 0,2%, Народно-демократична партія – 0,3%, “Союз” – 0,2%, “Пора” – 0,6%. Однак реальність виглядає трішки інакшою. Насправді, популярність Народного Союзу “Наша Україна” нині в регіоні, з огляду на погіршення соціально-економічної ситуації в державі, примусову відставку уряду Тимошенко та політичні та корупційні скандали, що за цим послідували, різко падає. І сьогодні “Наша Україна” на Закарпатті перебуває за цим показником десь після БЮТу, Партії регіонів та комуністів.

  Звідки ж тоді “переможні” цифри, обнародувані Карпатським центром полінгових досліджень. А “ларчик” просто відкривається... Екс-губернатор Закарпаття, він же голова обласної організації НСНУ — тепер у ролі міністра з надзвичайних ситуацій, один із наближених до “тіла” Президента. А щоб не відтиснули десь на задвірки, треба показати, що в тебе в регіоні у світлі майбутніх парламентських виборів усе “схвачено”...

  До речі, цього місяця паралельно із закарпатським в Україні з 18 по 21 версня було проведено також загальнодержавне опитування фондом "Демократичні ініціативи" та Київського міжнародного інституту соціології, згідно з яким станом на вересень набрати необхідний відсоток, щоб потрапити до наступного парламенту, можуть лише сім партій. Якби вибори проходили в найближчу неділю, то Партія регіонів набрала б 20,7% голосів, БЮТ – 20,5%, НСНУ – 13,9%, СПУ – 10,5%, КПУ – 7,6%, Народна партія – 5,7% і ПСПУ – 3,3%. Соціал-демократична партія України (об’єднана) набрала б 1,7%, Партія промисловців і підприємців – 1,7%, партія "Трудова Україна" (Валерія Коновалюка) – 0,5%, Партія зелених – 0,4%, партія "Союз" – 0,4%, Народний рух – 0,4%, партія "Пора" – 0,3%, Народно-демократична партія – 0,3%, Республіканська партія – 0,2%, Українська народна партія – 0,1%, партія "Держава" – 0,1%, партія "Нова демократія" – 0,1%. За іншу партію готові проголосувати 0,6% опитаних, проти всіх – 3,3%, завагалися з відповіддю – 7,6%. Соціологи опитали 1 803 осіб старше 18 років. Похибка даних не перевищує 2,24%.

  Отакі-то реальні справи з “високим” рейтингом НСНУ...  Клуб професійних журналістів Закарпаття


  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Клуб професійних журналістів Закарпаття - а це що за збіговисько? Слід розуміти, що це їхня професія і вони за це фуфло ще й гроші отримують? Чи не на полщі Театральній зареєстрована ця контора? А щодо рейтингу - так повна профанація з боку НУ. Навіть жополиз Пащенко і той їм лише 20% намалював. Хоча, якщо чесно, то і це їм забагато. Бо БЮТ зараз у повному відриві, як в Україні, так і на Закарпатті.