ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

"Пекельні вибори" презентувала в Ужгороді партія "Велика Україна"

  23 марта 2023 четверг

  У неділю в Ужгороді, на площі Театральній професійний політичний театр партії “Велика Україна” - “Народна сцена” - презентував трагіфарс під назвою “Пекельні вибори”.Темою вистави стали дострокові парламентські вибори в Україні. Актори “Народної сцени” продемонстрували глядачам нестандартний погляд на українські політичні реалії.

  “Пекельні вибори” - це музичний трагіфарс про те, як під час виборчої кампанії відомі українські політики потрапляють до пекла. Але навіть там їх не полишає непереборна тяга до палких промов, боротьби за електорат та створення коаліцій. “Провідниками” політиків у потойбіччі стають “Чорт” та “Пан Долар”, які влаштовують незвичайний аукціон, на якому представляють дивні лоти – різні моделі групових політичних утворень: “Коаліцію”, “Опозицію романтичну” та “Опозицію Президентську”.

  Відповідаючи на запитання журналістів, автор ідеї та концепції вистави, голова партії “Велика Україна” Ігор Гекко зазначив: «Хоча політичний театр, як напрям театрального мистецтва, виник в Європі ще в 20-ті роки минулого століття, проте для сучасної української громадськості він поки-що є новим явищем. У виставі ми досить різко критикуємо діючих найвідоміших політиків. Реакція закарпатців продемонструвала, що в переважній більшості люди поділяють наші погляди на політичну ситуацію в країні».

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору
  Похожие новости