ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Ужгородський школяр — переможець українського туру Міжнародного конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження

  27 ноября 2020 пятница

  Сьогодні під час прес-конференції, яка відбулася в Укрінформі, були оголошені підсумки національного туру міжнародного конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності "Енергія і середовище".За ініціативою комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Верховної Ради України, Міністерства освіти і науки, Програми розвитку ООН в Україні, міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства, у січні-березні 2006 року Міжнародний проект SPARE проводив національний тур міжнародного конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності "Енергія і середовище" для учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, вчителів, викладачів.

  Конкурс охопив понад 20 тисяч школярів віком від 12 до 17 років з 14 областей України, Автономної Республіки Крим, міст Києва та Севастополя.

  За словами національного координатора проекту SPARE в Україні Олени Мельникової, журі вразила якість запропонованих на конкурс робіт та їх високий інтелектуальний рівень. Для представлення України на міжнародному конкурсі було відібрано п'ять робіт-переможців (три учнівські роботи і дві педагогічні).

  Зокрема, серед учнів перше місце у номінації "Ефективне використання енергії" посів Юрій Кочут - учень 11-го класу ЗОШ N 5 міста Ужгорода з роботою на тему: "Проект модернізації теплового пункту системи опалення ЗОШ N 5 міста Ужгорода з метою зниження витрат теплоенергії на опалення". Переможцем у номінації "Використання відновлювальної енергії" став Григорій Горловський - учень 11-го класу Технічного ліцею Шевченківського району міста Києва з роботою на тему: "Проблеми і перспективи біогазової енергетики в Україні. Лабораторна біогазова установка". Перше місце у номінації "Проект використання місцевого джерела енергії" здобули Роман Левін та Євген Зайцев - учні 10-го класу запорізької гімназії N28 з роботою на тему "Вітроенергетична установка з автоматичною стабілізацією частоти обертання".

  Переможницями в номінації "Педагогічні роботи" стали Олена Овсяннікова - вчитель фізики та природознавства ліцею N107 Харкова з діловою грою для учнів 7-8 класів на тему "Людина змінює планету" та Наталія Загоровська - викладач фізики Вищого професійного училища N6 Луцька з роботою на тему "Енергозбереження - робимо разом".

  Метою національного туру в Україні було залучення до навчально-практичної діяльності з проблем енергоефективності, раціонального використання ресурсів, проектів пом'якшення змін клімату та належне представлення талановитої учнівської української молоді на міжнародному конкурсі.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору