ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

В Ужгороді говоритимуть про систему психіатричної допомоги на Закарпатті

  05 декабря 2023 вторник
  Аватар пользователя Гость
  Неопределенный

  У п’ятницю, 13 березня, в Ужгороді в прес-центрі обласного Центру здоров’я (пл. Театральна, 6) відбудеться круглий стіл на тему: «Мультидисциплінарний підхід в модернізації системи надання психіатричної допомоги в Закарпатській області». Початок в 11.00.

  Мета засідання: привернути увагу суспільства до проблем мешканців області, які мають психічні вади і об’єднати зусилля всіх державних структур для їх соціально-економічної підтримки.

  Теми, які обговорюватимуться: труднощі та перспективи надання психіатричної допомоги в Україні, можливості адаптації світового досвіду в сфері надання психіатричної допомоги в Україні, відкритість сфери надання психіатричних послуг для громадськості, готовність суспільства до реформування системи охорони психічного здоров’я в Україні, можливості обласного управління праці та соціального захисту у підтримці та соціальній реабілітації мешканців області, які страждають на психічні розлади, можливості обласної служби зайнятості у підтримці людей з розумовою відсталістю та психічними вадами.

  Участь у засіданні візьмуть:

  Глузман Семен Фішельович – виконавчий секретар Асоціації Психіатрів України, голова експертної ради Міністерства праці та соціальної політики, директор Українсько-Американського бюро захисту прав людини, член Американського товариства психіатрів, Королівського коледжу психіатрів Великобританії, Товариства психіатрів і неврологів Німеччини.
  Довідка: Глузман Семен Фішельович — правозахисник, колишній дисидент та політв’язень, відомий психіатр. Народився в Києві, закінчив Київський медичний інститут. Готував незалежну експертизу в справі генерала Петра Григоренка. У 1972 році засуджений на 10 років таборів (Пермська область), відбував покарання разом з Іваном Світличним, Євгеном Сверстюком, Левком Лук’яненком. 1973–1974 рр написав «Посібник з психіатрії для інакодумців», який потрапив на Захід і в самвидав. На захист Глузмана неодноразово виступали А.САХАРОВ, П. ГРИГОРЕНКО, В. БУКОВСЬКИЙ.

  Лубяницька Ірина – зав.відділом соціальної психіатрії системи Міністерства праці та соціального захисту України; Микулець В’ячеслав Іванович – заступник начальника головного управління праці та соціального захисту населення облдержадмінстрації;

  Фущич Юрій Іванович – директор Закарпатського обласного центру зайнятості

  Алмашій Тетяна Йосипівна – головний лікар облпсихлікарні м. Берегово.