ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

В.Мокану: Жодних нових кримінальних справ проти Різака не порушувалось!

  29 ноября 2020 воскресенье

  Проти екс-губернатора Закарпаття та голови обкому СДПУ(о) Івана Різака не порушено нових кримінальних справ, як раніше припускали деякі ЗМІ. Про це 7 червня в Ужгороді заявив адвокат Івана Різакак Василь Мокану. Чутки про нові кримінальні справи проти Івана Різака з’явилися одразу після того, як минулого тижня Тернопільський апеляційний суд залишив його під вартою. Мотивували це тим, що екс-губернатор доволі впливовий в регіоні і може тиснути на свідків чи на слідство.

  Адвокат Василь Мокану таке рішення вважає протиправним, бо воно грунтується не на фактах, а на припущенні. Він також спростовує те, що Різаку інкримінують фальшування результатів виборів мера Мукачевого та ввезення на територію Закарпаття хімічних відходів з-за кордону. Незмінним залишається звинувачення у доведенні до самогубства ректора Ужгородського університету Володимира Сливки. Щодо іншої справи – хабарництва, то стало відомо, що у цьому І.Різака звинувачує один із вже колишніх лідерів Мукачівського осередку СДПУ(о).  UAtoday.net

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  АГА!!! І вибори не фальсикував? і підприемців не душив? і казну не крав? і бандитами не керував? і хабарі не брав?БОЖИЙ ОДУВАНЧИК! Може це взагалі не той Різак котрий Іван з Бобовища? Може й адвокат не той? або нагло БРЕШЕ!!!