ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Яким є фондовий ринок Закарпаття?

    04 мая 2024 суббота
    20 переглядів

    Сьогодні власниками цінних паперів акціонерних товариств Закарпаття є понад 107 тисяч юридичних та фізичних осіб. На початок 2005 року в області налічувалось цінних паперів на суму 503,4 млн. гривень, що на 30,2 відсотка більше у порівнянні з минулим роком. Якою є ситуація на фондовому ринку Закарпатської області загалом, сьогодні в Ужгороді аналізували керівник апарату Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку Михайло Непран, начальник Закарпатського територіального управління вищеназваної держкомісії Ганна Ємець та голова облдержадміністрації Олег Гаваші.

    Як повідомили “UA-Reporter.com” у прес-службі ОДА, на 1 жовтня цього року інфраструктура фондового ринку Закарпатської області представлена 364 акціонерними товариствами, з яких 211 – відкриті (ВАТ), 153 – закриті (ЗАТ). Переважну їх більшість становлять підприємства, трансформовані із державних у процесі приватизації. Найбільша кількість акціонерних товариств у нас зосереджена в Ужгороді, Мукачеві і Хусті. В той же час результати моніторингу свідчать, що 22 ВАТ та 47 ЗАТ не здійснюють виробничої діяльності та знаходяться на стадії банкрутства, ліквідації або перетворення у іншу організаційно-правову форму. Щодо цінних паперів, то дві третини їх зосереджені у суб’єктів обробної промисловості, понад 12 відсотків – у підприємств сільського, лісового господарства та мисливства.

    Як зазначив Михайло Непран, зараз перед держкомісією та її територіальними відділеннями стоїть завдання навести лад з акціонерними товариствами. Днями Верховною Радою прийнято відповідний закон з цього питання, отже, вирішуватимуть проблему вже у законодавчій площині. Важливою в цьому плані є просвітницька робота серед населення, адже пересічний тримач акцій мало знається на нюансах фондового ринку.

    Об’їздивши практично всі області України, пан Непран відзначив, що Закарпаттю вдалось уникнути корпоративних скандалів, і це є безперечною заслугою влади. Олег Гаваші підтримав ідею випуску облігацій на рівні міських рад Ужгорода і Мукачева, а також пообіцяв всебічну підтримку діяльності територіального відділення Держкомісіїз цінних паперів та фондового ринку.


    Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
    Интернет-издание
    UA-Reporter.com
    Письмо редактору

    Комментарии

    Аватар пользователя Гость

    Комментарий: 

    Фондовий ринок практично відсутній на Україні! То про який фондовий ринок Закарпаття йде мова? Ну а барабан-Гаваші, звичайно знається на тонкощах фондого ринку з усіма його похідними.

    Аватар пользователя Гость

    Комментарий: 

    Абсолютно правий Доцент. Де хтось бачив Фондовий ринок або Токійську біржу на Закарпатті. Доки це допустимо бізнес оформляеться через платників єдиного податку (зняття додаткової вартості), а коли вже неможливо - прибуток виводиться за межі країни або знімається через фірми в інших регіонах. Сумно, але факт. Іншого вибору в Бізнеса не має. Риба гниє з голови і не треба переводити стрілки.