ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Закарпатський держуніверситет відзначив День юридичного факультету

  25 ноября 2020 среда

  Напередодні Дня юриста в Закарпатському державному
  університеті відсвяткували День юридичного факультету. Цим розпочато серію факультетських
  свят, що проводитимуться в рамках відзначення 10-річчя університету.Ректор Закарпатського державного університету Федір Ващук окреслив шлях, пройдений факультетом від дня його створення в 1997 році. Тоді в структурі Ужгородського державного інституту інформатики, економіки і права з'явився факультет права і міжнародних відносин. На перший курс напряму права було зараховано 50 студентів.

  Сьогодні юрфак ЗакДУ — єдиний в області, що має право на підготовку магістрів вищої

  категорії. У судах, органах прокуратури, податкової адміністрації, митної та прикордонної служб, державних та громадських організаціях сьогодні працюють понад 500 випускників цього факультету.

  Деканом факультету в 2000 році став Арзен Ухаль, людина з легендарною біографією, перший професор права на Закарпатті. Сьогодні факультет очолює кандидат юридичних наук, професор Петро Трачук.

  Урочиста частина святкування проходила нетрадиційно жваво. Вітання офіційних осіб чергувалися з виступами маленьких артистів з Ужгородської школи мистецтв, демонструванням кінофільму та відеоматеріалів із життя факультету. Були й нагороди, причому отримали їх не лише викладачі, а й кращі студенти. Тож було все, що відбувається в таких випадках, окрім притаманної подібним заходам нудності. Закінчення свята взагалі вразило усіх присутніх: у зал ввезли величезний торт, з яким студенти вправно і швидко впоралися.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору