ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Завтра в Ужгороді відкривається Міжнародна виставка-ярмарок "Турєвроцентр-Закарпаття’2005"

  25 ноября 2020 среда

  У четвер, 15 вересня 2005 року, у спорткомплексі „Юність” об 11.00 відкриється традиційна Міжнародна виставка-ярмарок „Турєвроцентр-Закарпаття 2005”.Особливістю цьогорічної виставки-ярмарку стане широкомасштабна презентація санаторно-курортного, туристично-рекреаційного та готельного потенціалу Закарпатської області. Свій турпродукт представлятимуть також туроператори з країн Східної та Центральної Європи.

  Тематичні розділи виставки-ярмарки включатимуть внутрішній і закордонний туризм, гірськолижні центри, сільський туризм, спортивне спорядження, супутні послуги і товари для організації відпочинку й туризму, банківські, страхові, транспортні послуги.

  Крім цього, окремо будуть представлені інвестиційні проекти та комерційні пропозиції в галузі туризму та рекреації, в тому числі – туркомплекси, проекти з розбудови інфраструктури.

  У рамках виставки-ярмарку Закарпатська торгово-промислова палата організовує міжнародну зустріч представників туристичного бізнесу з різних областей України й зарубіжних держав.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору