ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Звернення керівників релігійних центрів та єпархіальних управлінь Закарпаття до духовенства та віруючих у зв’язку з майбутніми виборами Президента України

  24 ноября 2020 вторник

  Улюблені в Господі брати і сестри!Ми, керівники релігійних центрів та єпархіальних управлінь, які представ-ляють переважну більшість віруючих Закарпаття, вважаємо доцільним звернутись до вас напередодні майбутніх виборів Президента України.

  Молода Українська держава переживає нині відповідальний період еконо-мічного зростання й політичного реформування, створення нових можливостей для утвердження більш справедливого суспільного устрою та гідного життя. Завдяки плідній праці діючого уряду на цьому шляху уже намітились позитивні зрушення щодо зростання економіки та добробуту людей. Зменшення безробіття, вагоме збільшення соціальних витрат, турбота про пенсіонерів – це конкретні результати роботи нинішнього уряду, очолюваного Віктором Януковичем. Відчуваючи цю турботу і увагу, свої надії і оптимізм люди пов’язують з іменем майбутнього лідера нашої країни. Насамперед закликаємо вас виконати свій громадянський обов’язок перед Батьківщиною і взяти участь у виборах Президента України. Біблія, як і вся історія християнських народів свідчать, що істинно віруючі люди завжди ставились до обрання як до справи важливої і брали безпосередню участь у виборах.

  У той же час кожен із нас, визначаючись із вибором, повинен пам’ятати, що, голосуючи за того чи іншого кандидата, ми розділяємо разом з ним відповідальність за подальшу долю держави. А тому, роблячи вибір, не захоплюйтесь барвистою риторикою і гарними безвідповідальними обіцянками, на які в наш час дуже багаті передвиборні кампанії. Господь наш Ісус Христос казав: “По їхніх плодах пізнаєте їх. Не кожен, хто говорить Мені “Господи! Господи!”, увійде в Царство Небесне, а той, хто виконує волю Отця Мого Небесного” (Мф. 7, 20-21). Судіть про кандидатів на пост Президента України за тим реальним внеском, який вони зробили у справу процвітання України. Намагайтеся вибрати того, хто уже виявив свою чесність і принциповість, не на словах, а на ділі доводить, що вболіває за державу, є гарантом стабільності та працює на благо всього народу України.

  Закликаємо вас, дорогі браття і сестри, об’єктивно оцінити кожного з канди-датів, виходячи, насамперед, з інтересів Церкви, Народу і Держави, зробити єдино правильний вибір у жовтні 2004 року.  З побажанням Божих благословінь  Єпископ Мукачівський і Ужгородський

  Української православної церкви Агапіт  Архієпископ Хустський і Виноградівський

  Української православної церкви Іоанн  Єпископ Мукачівської дієцезії

  Римсько-католицької церкви Антал Майнек  Єпископ Закарпатської реформатської

  церкви, член Всеукраїнської

  Ради Церков і релігійних організацій В. С. Горкай  Голова Союзу вільних Церков християн

  євангельської віри України,

  член Всеукраїнської Ради Церков, єпископ В. Ф. Райчинець  Голова об’єднання церков християн віри

  Євангельської п’ятидесятників

  Закарпатської області, єпископ І. А. Хрипта  Голова об’єднання церков євангельських

  християн-баптистів Закарпатської області С. В. Немеш  Старший пастор Закарпатського регіону

  Церков адвентистів сьомого дня І. А. Пірчак

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору