ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Духнович

Духнович

  16 января 2018 вторник

  «Политика есть не что иное, как чистейшая геометрия, объединенная с законом джунглей» (Иосиф Бродский «Проза и эссе. Переводы»). «Геометрия в политике ничуть не лучше черного квадрата в живописи, формализма в музыке или конструктивизма в архитектуре» («Консервативная мысль». Золотой Лев).

  5 просмотров. Обсудить (15)

  Мешканка Закарпаття, 88-річна Ольга Прокопович вважає себе русинкою. Саме так вона записала себе під час останнього Всеукраїнського перепису населення.

  15 просмотров. Обсудить (6)

  КАЖДУЮ неделю в мире исчезает по одному языку. Ученые утверждают, что языки исчезают быстрее, чем редкие виды птиц и животных. Так, за последних 500 лет на Земле исчезло около 4,5% всех известных науке языков. За это же время мир потерял 1,3% птиц и 1,9% млекопитающих.

  4 просмотров. Обсудить (15)

  Із часу ухвалення Закарпатською обласною радою рішення про визнання русинів окремою національністю, минув майже рік, і цей час показав, що порушене несподівано для багатьох питання має аж ніяк не містечковий масштаб. У Києві вже відбулося кілька «русинських» круглих столів та прес-конференцій.

  5 просмотров. Обсудить (37)

  У розташованій в обласному центрі Закарпаття греко-католицькій духовній академії імені Теодора Рожі відкрито навчальну бібліотеку, у фонд якої великі добірки книжок подарували львівське видавництво "Світ", ужгородське ВАТ "Видавництво "Закарпаття" та обласна бібліотека.Як відзначають єпископ греко-католицької церкви Закарпаття Мілан Шашік та р

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Годину тому по закарпатських ЗМІ електронною поштою було поширено заяву від "Народного віче м.Ужгород", в якій йдеться про те, що в обласному центрі Закарпаття з’явилась "ініціативна група", яка керуватиме Ужгородом від імені Віктора Ющенка.

  0 просмотров. Обсудить (0)