Ужгородки серед найсильніших

04 July 2024 Thursday
    Гость's picture

На першому етапі 8 команд в двох турах виявили дві четвірки, які продовжують боротьбу за 1-4 та 5-8 місця. У першому квартеті вибороли право виступати в боротьбі за призові місця команди "Мотор" (Запоріжжя), яка набрала 28 очок., "Галичанка" (Львів) - 23 очки, "Спартак" (Київ) - 21 очко та "Карпати" (Ужгород) - 12 очок.

Нині розпочався другий етап змагань, який пройде в два кола, де кожна з 4 команд двічі зустрінеться з суперницями, причому на майданчиках цих команд.

Перші матчі другого етапу пройшли в ужгородському спортивному комплексі "Юність" в напружених поєдинках. Але вже можна прогнозувати, що лідер "Мотор", який успішно і впевнено проводить всі ігри, здобуде золоті медалі. За срібні медалі буде гостра боротьба між командами Києва і Львова. Це показала і зустріч між ними в Ужгороді. З початку гри впевнено з відривом в 2-3 м'ячі вели львів'янки, але киянки в кінці матчу за 4 хвилини зламали хід гри і перемогли з рахунком 32:30.

Наша команда "Карпати" програла всі три зустрічі - "Мотору" - 17:25, "Галичанці" - 18:27, "Спартаку" - 27:29.

До речі, в останньому поєдинку ужгородок і киянок за 4 хвилини до кінця матчу рахунок був 27:27, і наші дівчата мали можливість вирвати перемогу. Але неточні кидки по воротам і помилки в передачах м'яча дали можливість суперницям перемогти з різницею в 2 м'ячі.

З точки зору фахівців команда "Карпати" індивідуально в майстерності не відстає від інших команд, але у нас немає рівноцінної заміни основному складу, а також фізично і зростом гості переважали ужгородок. Але треба відмітити, що в порівнянні з минулим сезоном наші землячки виступили краще і вже забезпечили собі четверте місце (в минулому було 6) та участь в одному із європейських кубків.

Після першого туру другого етапу положення команд в турнірній таблиці таке: "Мотор" - 34 очки, "Галичанка" і "Спартак" по 25 очок, "Карпати" - 12 очок. Микола Скалига