ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Хроніки мультикультуралізму: французька влада хоче боротися з «мусульманськими та католицькими радикалами»

  07 октября 2022 пятница
  Аватар пользователя Бандерівець

  Французький уряд розробив план боротьби з релігійними групами, що розцінюються як «потенційно небезпечні». До так груп у першу чергу відносять мусульман-ортодоксів та консервативно налаштованих католиків.

  Міністр внутрішніх справ Франції Мануель Вальс заявив, що влада буде захищати «французькі традиції секулярності» і вести боротьбу проти «релігійного екстремізму», котрий, на думку міністра, є «злочином проти республіки». Вірність справжнім, тобто духовним, традиціям Вальс вважає «формою релігійної патології».

  Як бачимо, сатанинська влада, котра утвердилась у більшості держав Євросоюзу, поборює не лише християнство, але й іслам. Її стратегія дуже хитра: мігранти-мусульмани повинні відіграти роль чинника дехристиянізації і етнічної маргіналізації Європи, а після цього – позбутися власної духовності і стати частиною «політкоректної» бидломаси, котру легко тримати в покорі.

  Продовжуючи боротьбу з християнством та націоналізмом, євросатаністи починають все активніше боротися з ісламом, який аж ніяк не вписується у систему їхніх псевдоцінностей.

  Глобалізація (зокрема, міграційні процеси) невигідна ні християнським, ні мусульманським народам. Вона вигідна лиш транснаціональним корпораціям та так званому «світовому закуліссю». Відтак, і християни, і мусульмани повинні шукати шлях до створення спільного фронту опору сатанинським процесам сучасності.
  http://banderivets.org.ua/hroniky-multykulturalizmu-frantsuzka-vlada-hoche-borotysya-z-musulmanskymy-ta-katolytskymy-radykalam