ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Людей Тимошенко - мочать по "чорному"

  01 октября 2022 суббота
  Аватар пользователя Мурник

  Генпрокуратура порушила кримінальну справу за фактом подій під час зміни гендиректора на поліграфкомбінаті "Україна".

  Як повідомила прес-служба партії "Батьківщина", про це заявила група працівників із числа діючого і минулого Кабміну, а також правоохоронних органів, під час зустрічі з лідером партії Юлією Тимошенко.

  "Йдеться про нібито перевищення повноважень працівниками міліції", - зазначається у повідомленні.

  "Присутні поінформували Тимошенко, що протягом останнього часу їх почали систематично викликати до слідчого управління Генпрокуратури в якості свідків", - повідомили у партії.

  Вони заявили, що "слідство не цікавлять матеріали, пов'язані з корупцією довкола ЄДАПС, який патронувала тоді нинішня влада", йдеться у повідомленні.

  "У ході допитів всі зусилля слідства були направлені не на встановлення істини по фактам, а на фальсифікацію подій та примушування свідків давати неправдиві і безглузді свідчення про те, що начебто попереднім Кабміном розроблявся якийсь план захоплення держпідприємства", - повідомила прес-служба.

  "У ході допитів слідчий здійснював моральний тиск, залякував свідків. Разом з тим лунали обіцянки про підвищення на посаді, фінансову допомогу, якщо будуть надані "потрібні" свідчення", - розповіли учасники зустрічі.

  За їхніми словами, "з метою психологічного пресингу на допитах були присутні невідомі особи, які не мали жодного відношення до цих подій", наголошується у повідомленні.

  Учасники зустрічі з Тимошенко "підкреслювали замовний характер такого слідства", йдеться у повідомленні.

  За їхніми словами, "у протоколи допитів навмисно вносилися сфальсифіковані покази і тому доводилося їх викреслювати, або писати заперечення", заявили у прес-службі.

  "У разі продовження протизаконних дій з боку силових органів учасники зустрічі повідомили Тимошенко про свій намір найближчим часом зустрітися з акредитованим дипломатичним корпусом та з представниками міжнародних правових організацій", - йдеться у повідомленні.

  Як відомо, у січні комбінат став об'єктом протистояння Партії регіонів і уряду Тимошенко.

  Регіонали заявляли про спроби змінити керівництво комбінату, щоб надрукувати зайві бюлетені для виборів президента. А уряд вказує, що регіонали просто лобіюють інтереси концерну ЄДАПС і намагаються не допустити змінити керівництва комбінату.