ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Толєрастія. Британська влада послідувала за американцями. Поза законом оголосять слова «батько» і «мати»

  19 мая 2022 четверг
  Аватар пользователя ВО Тризуб

  Сатанізм: Британська влада найближчим часом має намір прибрати слова «батько» і «матір» з анкети, що заповнюється для отримання паспорта. Замість цих слів під тиском содомітів в заявах з'являться «батько один» і «батько два», повідомляє газета The Daily Mail.

  Зміна до анкети буде внесена до грудня 2011 року, «щоб не створювати проблем» содомітам, які виховують дітей.

  Як свідчать документи, що потрапили в розпорядження газети, поправки добилася лобістська група Stonewall, яка виступає на користь содомітів Англії.

  У Британії содоміти, які беруть на виховання дитину, офіційно вважаються її «батьками».

  Якщо вони користуються послугами сурогатної матері, то їм необхідно отримати в суді документ, що оголошує їх «батьками».

  Тим часом далеко не всі британці задоволені сатанізацією Англії. Групи, які виступають на захист сімейних цінностей, відзначають, що рішення замінити батька і матір «батьком один» і «батьком два», підриває сімейні засади.

  Представники паспортної служби, проте, наполягають, що в анкеті повинна бути можливість вказати як батьків, содомітські пари — без цього, мовляв, «збирана інформація не буде достовірною».

  Самі содоміти стверджують, що Британії до 10% населення є статевими збоченцями, які вимагають своїх прав.

  Дані Департаменту національної статистики, втім, показують, що це помітне перебільшення: згідно його опитуванням, содомітами є лише 1,5% населення Британії.

  Раніше прибрати із службових бланків слова «батько» і «матір» намірився держдепартамент США. Ця інформація викликала обурення американців.

  Тоді держдеп США знайшов вихід з положення. Було оголошено, що в результаті в бланках з'явиться «мати або батько номер один» і «батько або батько номер два».