ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

ВЕЛИКИЙ ДОГОВІР, між США і Китаєм знищить Росію і змінить Світовий порядок.

  25 марта 2018 воскресенье
  Аватар пользователя Палінкаш Іван Іванович

  ВЕЛИКИЙ ДОГОВІР, між США і Китаєм знищить Росію та розділить Світовий миропорядок між двома наддержавами.
  21 століття - століття технологій і максимального впливу економічних важелів на політичні. Це максимально використають дві існуючі наддержави, враховуючи те, що Президент США більше економіст, ніж політик. Трамп вирішує свої політичні проблеми еконолмічним шляхом, він вміє примінити ефективні фінансові важелі впливу на ситуації, як економічні так і політичні. Економіки двух наддержав тісно зв'язані та залежні одна від одної, Трамп мусить піти шляхом захисту та посилення економіки США. Але маючи велику торгову залежність від Китаю, а Китаю від США, країни мусять прийти до ВЕЛИКОГО ДОГОВОРУ, що розподілить сфери економічного впливу двух наддержав, не тільки одна на одну, а також будуть розділені сфери впливу на економіку Світу. Це однозначно приведе до політичних впливів.
  Масивні економіки Євросоюзу, Японії, Канади і Росії стануть конкурентами в розділенні сфер впливу. Враховуючи, що Росія не є економічним партнером США, а скоріше політичним ворогом, який претендує на Світову гегемонію, то вся сила економічного знищення буде направлена на Росію.
  50% експорту Китаю припадає на США, тому Китай радо прийме пропозиції Світового панування, згідно ВЕЛИКОГО ДОГОВОРУ.
  Окрім вищесказаного Китай має територіалдьні претезії до Росії, які можуть втілитись, лише за підтримки США.
  Східний дракон більше зацікавлений в ВЕЛИКОМУ ДОГОВОРІ, навіть від США.
  Як і США Китай зацікавлений в падінні цін на енергоресурси, яких не має, але при нинішньому рівневі технологій за 5 років зможе сам експортувати енергію.
  Росія старається дружити з Китаєм, але приєднання Китаю до засудження окупації Росією територій України в ООН, говорить про ціну цієї дружби. Китай прийняв пропозицію аренди землі в Сибіру, але відмовився від будівництва Керченського мосту.
  ВЕЛИКИЙ ДОГОВІР, що буде підписаний на протязі двох років, знищить економіку Росії і змінить Світовий порядок.

  Рейтинг: 
  Загрузка...