ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Генпрокурор України взяв на особистий контроль розслідування факту згвалтування 13-річним учнем Берегівської школи-інтернату та зараження сифілісом двох малолітніх

  18 января 2020 суббота
  Аватар пользователя uzhgorod

  Хід розслідування кримінальної справи за фактом зґвалтування на Закарпатті 13-річним учнем Берегівської школи-інтернат двох малолітніх (ч.4 ст.152 КК України) та стосовно посадових осіб у зв’язку із неналежним виконанням ними обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей (ч.1 ст. 137 КК України) взяв на особистий контроль Генеральний прокурор України Олександр Медведько. Як уже повідомляв "UA-Reporter.com", на початку листопада ц.р. Берегівський міжрайонний прокурор Руслан Біловар порушив кримінальну справу за фактом зґвалтування двох малолітніх (ч. 4 ст. 152 КК України) та стосовно посадових осіб Берегівської школи-інтернат у зв’язку із неналежним виконанням ними обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей (ч. 1 ст. 137 ККУ).

  Під час чергового медогляду з’ясувалося, що троє вихованців школи-інтернату хворіють на сифіліс. Цим небезпечним венеричним захворюванням 13-річний хлопець вже майже рік тому заразив двох удвічі молодших дітей, зґвалтувавши їх неприроднім способом, повідомила прес-секретар прокурора Закарпатської області Вікторія Попович.

  Семирічна дівчинка пожалілася одній з працівниць школи інтернату на старшого учня, який її ґвалтував. Та всупереч своїм посадовим обов’язкам, у які входить доглядати за здоров’ям та безпекою дітей, вона не повідомила про скарги малюків ані директору, ані медикам школи-інтернату. Тож стан справ не змінився і протягом майже року старший школяр продовжував вступати у статеві зносини з дітьми, завдаючи шкоду їх здоров’ю та психіці.

  На даний час із школи-інтернат звільнено 7 посадових осіб, у тому числі заступника директора та лікарів, повідомили у прес-службі прокуратури Закарпатської області.
  13-річний вихованець Берегівської школи-інтернат зґвалтував і заразив сифілісом молодших школярів!
  Казка почалася …зі згвалтування!
  Жертвою брутального нападу стала юна жителька Харківщини, яка приїхала на Закарпаття в гості до родичів

  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору