ЕВРО - 2008 Австрия 0:1 Польша трансляция статистика обзор матча

ЕВРО - 2008 Хорватия 2:1 Германия трансляция статистика обзор матча

ЕВРО 2008 Греция 0:2 Швеция Онлайн трансляция ОТЧЕТ

ЕВРО - 2008 ИСПАНИЯ 4:1 РОССИЯ Текстовая трансляция онлайн

Евро 2008 - Голландия 3:0 Италия - (текстовая трансляция)

Евро-2008. Румыния 0–0 Франция. Есть первая ничья чемпионата

Немцы показали, что являются фаворитами ЕВРО-2008. Германия - Польша 2:0

ЕВРО-2008. Анонс матчей и расписание трансляций

ФУТБОЛ. Телепрограмма на 9-15 июня

До старту гри саме французів вважали фаворитами, але вже на першій хвилині португальці потривожили Бартеза небезпечним випадом Малуди. Гра набрала шаленого темпу. Згодом Маніше потужно пробив, але м’яч пройшов трішки вище воріт. А на 33 хвилині Франція вже була попереду. Карвалью в штрафному майданчику вдарив по ногах Анрі. Удар з точки Зінедін Зідан пробив бездоганно. 1:0. Ще до перерви міг забити Кріштіану Рональдо, але перший тайм так і закінчився.

Ледь почався другий тайм, команди продовжили створювати моменти. Удар Анрі Рікардо зумів перевести на кутовий. Потужно бив Рібері. Поволі французи віддали ініціативу суперникові. У португальців мав шанс Паулета, але зовсім трішечки йому не вистачило, щоб влучити у ворота. А на 78 хвилині Бартез ледь не привіз собі гол. Постріл Кріштіану Роналдо Фігу добити не зумів. А вже на доданих хвилинах пробити таки дали Нуно Валенте. Португальцям пішов допомагати навіть воротар Рікарду, але рахунок не змінився. 1:0 і Франція у фіналі Чемпіонату світу.

Португалія в матчі за третє місце зустрінеться з німцями.