ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

ЗАЯВА ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ

  21 января 2021 четверг

  У кількох жовтих виданнях області оприлюднено інформацію з прес-конференції, яку цього тижня провела група учасників бойових дій. Двоє з них (О.Сосновський та М. Куцкір) вже брали участь у силовому захваті офісу афганців у м.Ужгороді (2000 рік) під керівництвом Ратушняка. Тепер же вони перебувають під патронатом обласного осередку партії “Батьківщина” на чолі з його головою Михайлом Мартином .У кількох виступах “групи Мартина” прозвучало, що “голова товариства ЗТО УСВА Сергій Слободянюк в Афганістані ,може, взагалі не служив, а посвідчення, може, взагалі купив”.

  У зв”язку із таким наклепницьким випадом радника Прем”єр- Міністра М. Мартина (так він себе називає) проти нашого бойового побратима прес-служба ЗТО УСВА уповноважена заявити про наступне:

  Сергій Миколайович Слободянюк, учасник бойових дій в Афганістані (1985-1986, служив 21 місяць) пішов в Афганістан за добровільною заявою. На день перетину кордону СРСР з Афганістаном, у рядового стрільця (військово-облікова спеціальність) удома залишилася дружина та 9-місячна донька! (Хоча солдат-батьків-в Афганістан не брали!).

  В АФГАНІСТАНІ Сергій-сержант, заступник командира взводу мотострілецького батальону 177 мотострілецького полку. Місце дислокації батальону, на той час, провінція Капіса, місцевість Гюльбахор, кішлак Улусвалі – Ресакохістан, на відстані 1000 м від входу в ущелину “Пандшер”. Зона відповідальності батальону – 27 км. перевалу Саланг . Слободянюк 1986 року, під час виконаня бойової операції в кішлаку Таджикан, виніс на собі з лінії вогню тяжко пораненого командира взводу до командирського БТРу і вивіз його до медсанчасті 177-полку, будучи сам тяжкопораненим у груди. За цей героїчний вчинок був представлений до найвищої солдатської нагороди – ордена “Червоної Зірки”. Всього за час виконання інтернаціонального обов’язку С.Слободянюк взяв участь у 22-х операціях по знаходженню та знищенню моджахедів та 30-ти виїздів на бойове прикриття та безпечне проходження транспортних колон через перевал Саланг.

  Прикро, що учасники бойових дій Іван Желізняк, Володимир Коцур, які брали участь у цій, так званій “прес-конфереції”, засліплені тимчасовими посулами місцевої влади , не зупинили такі інсинуації та відверту брехню цього “радника Прем”єр- міністра”. Залишається сподіватися, що у пана Мартина, на тверезу голову, вистачить сумління вибачитись перед нашим товаришем, ще до нашої позовної заяви до суду. БРУДНИЙ политичний проект Поповича, Ратушняка, Балоги, Кеменяша й Мартина з розвалу УСВА і дискредитації голови ЗТО УСВА приречено на провал. Спілка УСВА і особисто Сергій Слободянюк мають високий авторитет серед закарпатців.

  Сергій Миколайович Слободянюк, протягом 7 років є членом Української партії справедливості( УПС-СВІЧА), на сьогоднішній день безпартійний у зв’язку з ліквідацією УПС-СВІЧА. Виборці м.Ужгорода довіряли Слободянюку мандат депутата 4 рази: до Верховної Ради України ІІ скликання 1995 р., до Закарпатської обласної Ради 1998 р., до Ужгородської міської у 1994 та 2002 рр. Уже в мирний час, за соціальний захист ветеранів війни та військово-патріотичну роботу з молоддю удостоєний ордена України “За заслуги ІІІ ступеня”. У 1994 році Сергій Миколайович разом з бойовими побратимами створив і очолює обласне товариство ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів) – ЗТО УСВА. У нашого товариства немає необхідності заміни керівництва нашої організації, але якщо така необхідність виникне, ми приймемо рішення самі, без мартиних і йому подібних, як це передбачено Статутом УСВА. І повірте нам, що жодна людина “з вулиці”, яка не пройшла тернистим шляхом розбудови УСВА, на посаду голови організації не потрапить. Наша організація УСВА згуртована та дієздатна. А ті, кого під тиском або за гроші вибили з колії, повернуться. Подібні проблеми виникали в УСВА щоразу перед виборами та з цих передряг товариство виходило ще більш міцним.

  P.S. До речі: одне із видань, що поширило цю відверту брехню про нашу організацію та її голову (“Трибуна”), належить одному із місцевих олігархів, народному депутату теперішнього скликання, двічі засудженому за кримінальні злочини українським правосуддям, який від виконання військового обов”зку, перед державою, просто відкупився…

  Прес- служба ЗТО УСВА

  Виступ на прес-конференціі 22.07 голови обласного осередку партії “Батьківщина” Михайла Мартина.Подаеться мовою орігіналу

  Добрий день, шановні друзі! На цю прес-конференцію я прийшов практично як і голова партії “Батьківщини” і як радник Прем’єр-міністра України на громадських засадах. І деякі речі, які мені стали відомі по вчорашній прес-конференції Сергія Слободянюка досить мене здивували й шокували. Я взагалі почну з поведінки Сергія цього Слободянюка на його прес-конференції. Я людина неконфліктна, але я повинен дати відповідь на його заяви, на його висказування в сторону партії “Батьківщини”, в сторону керівника Кабміну… Дещо мене дивує, що його мова відповідає практично його інтелектуальному розвитку. Цей індивідум, я ще раз наголошую, це індивідум, рівень розвитку якого даже не відповідає ранній стадії розвитку його ближайших родичів приматів. Це практично є мавпоподібна людина, значить, де воно вбило собі в голову, що воно є політичним лідером. Значить, це є політичний непотріб, це є політична шушера-мішура, яка буде буквально через пару місяців викинута на смітник історії 13-річного правління режиму Кучми. Це той остаток, який залишився в нас завдяки тому, що нова влада дала можливість очухатися, реанімірувати, піднятись, пір’я розправити і підняти такі питання як політичні репресії, гоніння за відьмами… Це все просто-напросто демагогія зі сторони цих людей, які не розуміють, що їхній час вже давно минув…

  І хочу сказати вам ще одне6 що в той час як справжні “афганці” — ось тут Євген Ластівка, його колеги, — на стадіоні “Авангард” описували банду Чалого, там був і я присутній — ось тут є пан Андрій-оператор, з котрим ми туди разом виїжджали, — а цей мавпоподібний говорив, що буде всіх помаранчевих топити в Ужі. І як ця людина бачить себе зараз при новій владі?

  Мені дуже жаль Соціалістичну партію України, до якої я дуже щиро ставлюся, поважаю Сан Санича Мороза і я вам хочу сказати, що напротязі 2001 року, коли вже пішли акції “Повстань, Україно”, “Україна без Кучми”, коли було ініційовано референдум по збору підписів за відставку Кучми, я не бачив цих діячів, де вони були! Вони тоді розграбляли й прикривалися Товариством “афганців”, получали незаконні гектари, брали нерухомість і рухомість, дурили простих нормальних хлопців, які дійсно пройшли війну в Афганістані і втратили там і здоров’я, і залишили свою там кров.

  Як для мене, що таке “афганці”? Я сам офіцер запасу, бувший командир роти, я прекрасно знаю, що таке зброя, що таке честь, совість і справедливість. Для мене ці люди, наприклад, я спілкуюся з ними вже практично десь із 2002 року до парламентських виборів тодішніх і сьогоднішніх, це люди, в яких загострене відчуття справедливості і вони живуть по принципу “Сам виручай, а товариша спасай”. Ну а це, воно, бо я більше не нахожу другого синоніма, це практично людина, яка десь там на ПХД — ПХД означає “пункт хозяйственного довольствия” — черпаком убив прапорщика. Бо той украв кусок сала у своїх солдат. Оце та людина, яка ….., то й проводить у життя. Все, що можна було, було вкрадено. Це була моя ініціатива запропонувати цій новій організації, яка очищена від цього бруду, провести чітку інвентаризацію, долучити сюда нормальні аудиторські фірми, провести ревізію діяльності цього, м’яко кажучи, приспособленця до мімікріста, хамелеона до даної ситуації і прикриваючись посвідченням “афганця” — я не знаю, хто йому видав посвідчення “афганця”, може він купив його…

  Значить, повертаємось до того, що він сказав, значить, само собою, що є підстави для того, що говорити, щоб говорити, що уряд Юлії Володимирівни Тимошенко хоче прийняти рішення по скасуванню пільг з учасників бойових дій — це, я вам офіційно заявляю, це тільки були деякі розмови не про скасування пільг, а про проведення перереєстрації учасників бойових дій. Бо в нас чомусь війна закінчилась …давно, війська виведені, а в нас тих “афганців” росте й росте. І всі практично інваліди I, II групи. Ви знаєте, за 13 років, очолюючи комітет по нагородам шановний Віктор Медведчук, який давно вже мав бути у буцегарні, роздав Героїв України, заслужених, бойових учасників дій, чорнобильців — мільйони.Ми вже не розуміємося, де кому які пільги треба ставити. І питання тут стоїть у тому, щоб не знімати пільги, а провести чітку, ясну перереєстрацію. І хто дійсно це посвідчення отримав своєю кров’ю і втратив своїх близьких і товаришів — ось вони повинні залишитись. І пільги не скасовуються. І друге питання, яке може виникати в них, — була пропозиція до уряду зробити такий же варіант, як зробили в Москві, — замінити пільги на грошову допомогу. Але це теж не пройшло. А ще більше я вам скажу, що не тільки скасувати, зараз певним категорія, таким як ліквідаторам аварії на ЧАЕС, піднялися дотації і грошові виплати щорічно будуть виплачуватися. Таке ж саме інвалідам з дитинства, те ж саме буде з “афганцями”. І якщо хтось черпає інформацію з мережі інтернету, а мені кажеться , що більш брехливого і такої дезинформації, ніж в інтернеті, я не бачив, бо там ніхто не відповідає за те, яку інформацію дає в інтернет. Там немає відповідальності. Я чітко знаю, що якщо сьогодні так написала газета “Паланок” чи “Срібна Земля”, я знаю, з кого спитати, звідки ця інформація. Я вам ще раз заявляю чисто як людина, яка володіє інформацією, яка знає, що не буде такого, щоб хтось скасує законні пільги, які вони заслужили своєю кров’ю. Це однозначно.

  Закарпатська "Батьківщина" показала свої вуха в процесі розколу обласного Товариства ветеранів Афганістану

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору