Руслан Платон, гравець ФК "Закарпаття": "Карпати" переграли нас по грі...

01 июля 2024 понедельник
    38 переглядів

Своїми враженнями після гри з «Карпатами» поділився в бліц-інтерв’ю гравець ФК «Закарпаття» Руслан Платон.

– Велика втома і розчарування. Ми вели в рахунку, але загубили нитку гри. Все-таки нам дуже були потрібні три очки. Чомусь команда розгубилася, нічого у нас не виходило. У кінці першого тайму така прикрість взяла – пропустили два голи...

– «Карпати» по грі перемогли?

– Виходить, що по грі. У другому таймі ми полізли вперед, треба було перемагати. Зрозуміло, що в «Карпат» з’явилося дуже багато моментів, і якби вони їх реалізували, рахунок міг би стати непристойним. Я думаю, переломними у грі стали два голи. Якби ми їх не пропустили – перемога не вислизнула б з наших рук.

– Яка твоя подальша доля?

– Не знаю, цей сезон дограю в Ужгороді, а далі буде видно.

fckarpaty.lviv.ua
    Владимир Шаран, ФК "Закарпатье": "Мы проиграли игру еще в первом тайме..."
    ФК "Закарпатье" (Ужгород) — ФК "Металлург" (Запорожье) — 0:0. ПОСЛЕМАТЧЕВАЯ ПРЕСС-КОНФЕРЕНЦИЯ