Ужгородський ФК "Закарпаття" обіграв удома харківський "Геліос" 2:1

26 квітня 2024 п'ятниця
    21 переглядів

Це вже п’ята поспіль перемога закарпатської команди.

ФК “Закарпаття” вже зустрічався з харківським “Геліосом” у грі першої ліги у вересні (1/16 туру кубка України). Тоді ужгородці перемогли на виїзді 0:1. Суботня гра, зі слів наставника закарпатців Михайла Іваниці, вдалася його підопічним гірше, навіть незважаючи на перемогу.
    На 19 хвилині Ервіс Крайя (`Закарпаття`) головою замкнув подачу зі штрафного. Далі в першому таймі у закарпатців неодноразово виникали гарячі моменти для продовження рахунку, проте ані Руслан Ярош, ані Ігор Шопін і Сергій Давидов їх не реалізували.
    Другий тайм краще відіграли гості на 89 хвилині зусиллями Олександра Ярмолюка харків’яни спромоглися зрівняти рахунок. Однак усе на свої місця поставив Ервіс Крайя. На 91 хвилині удар головою захисника господарів став переможним.
    Наступну гру ужгородці зіграють на виїзді у суботу 25 жовтная проти ПФК “Севастополь”.