ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Закарпаття. Футбол. Результати районних чемпіонатів

    21 лютого 2018 середа
    Картинка користувача uaengeditor.

    Пропонуємо Вашій увазі результати районних чемпіонатів.

    Чемпіонат Хустського району. 7 тур

    ФК “Сокирниця” – ФК “Рокосово” 0:1

    ФК “Старт Золотарево – ФК “Оболонь” Хуст 2:3

    ФК “Чертеж” – ФК “Іза” 3:1

    ФК Хустецька Долина – ФК “Бороняво” 1:6

    ФК “Ільмова” Кошелево – ФК “Фаворит” Вишково 0:0

    Чемпіонат Воловецького району. 7 тур

    “Воловець” – “Спарта” Воловець 1:2 (3:1)

    “Аякс” Скотарське – “Бескид” 0:3 (технічний результат) (2:2)

    “Потоки” Тишів – “Перевал” Завадка 2:1 (3:1)

    “Маяк” Верхні Ворота – “Смерічка” Гукливий 2:1 (0:1)

    Чемпіонат Тячівського району. 4 тур

    “Інтер” Ганичі – “Руське Поле” 2:0

    “Брустури” Лопухів – “Колос” Теребля 8:1

    “Тиса” Буштино – “Нива” Тячівка 0:1

    “Плеша” Підплеша U-16 – “Вонігово” U-16 4:1

    “Інтер” Ганичі U-16 – “Руське Поле” U-16 0:5

    “Брустури” Лопухів U-16 – “Колос” Теребля U-16 5:3

    “Тиса” Буштино U-16 – “Нива” Тячівка U-16 0:0

    Чемпіонат Іршавського району. 7 тур

    “Виноградар” Великий Раковець – ФК “Підгірне” 5:0 (4:1)

    “Дружба” Дубрівка – “Шахтар” Ільниця 3:0 (2:3)

    ФК “Лоза” – ФК “Білки” 0:3 (2:2)

    ФК “Сільце” – “Скала” Негрово 0:1 (2:0)

    ФК “Боржавське” – ФК “Кушниця” 3:0 (2:0)

    “Будiвельник” Приборжавське – ФК “Гребля” 0:0 (2:0)

    Чемпіонат Мукачівського району. 5 тур

    “Страбічово” – “Карпати” В.К. 2:4 (0:3)

    “Макарево” – “Станово” 2:0 (0:0)

    “В. Лучки” – “Ромочевиця” 3:1 (0:2)

    Чемпіонат Берегівського району. 7 тур

    ФК «Зірка» Берегово – ФК «Запсонь» дорослі 3:2 (юнаки 1:9)

    ФК «Артос» Гать – ФК «Кідьош» 9:0 (юнаки 0:2)

    ФК «В. Бийгань» – ФК «Батьово» 7:1 (юнаки 3:0)

    ФК «Талісман» В. Береги – ФК «Юніор» Берегово 3:0 (юнаки 3:0)

    Чемпіонат Ужгородського району. 8 тур

    “Тисаашвань” – “В.Лази” 3:6 (юнаки 1:2)

    “Камелот” Кам’яниця – “Фаворит” Шишлівці 4:0 (9:2)

    “Конвектор” Коритняни – “Медея” Оріховця 3:0 (3:0)

    “В.Геєвці” – “Світанок” Р. Комарівці 0:1 матч не дограно (5:6)

    “Зірка” Лінці – “Деренівку” Н. Солотвино 1:0 (5:1)

    “Тиса” Есень – “Лідер” Сторожниця 3:0 (1:3)

    Интернет-издание
    UA-Reporter.com
    Рейтинг: 

    Пунктів: -1

    Письмо редактору
    Загрузка...