50 переглядів
    Закарпатський футбол. У дорослих гості потрапили під гольовий арт-обстріл!

У дорослих гості потрапили під гольовий арт-обстріл

Загальна статистика

Ігровий день був найкращим для клубів, що приймали своїх опонентів вдома. Вони встановили три свої рекорди: абсолютний здобуток із набраних очок – 100 % (при середньому показнику за шістнадцять турів – 66.1 %), нове досягнення власної результативності – 4.7 гола за поєдинок (при середній за шістнадцять турів – 1.93 за матч) та найкращу середню різницю мячів – (+ 4.7 за гру) (при середній за шістнадцять турів – (+1.12) за поєдинок).

Щодо окремих матчів

Розгром майже чемпіона

Головна сенсація сталась у центральній битві в Хусті. Якби «Береш і компанія» приїхали до Хуста більш вмотивованими, то найреальнішим підсумком мала б стати нічия. Трохи меншою була би ймовірність мінімальної звитяги гостей. Та з огляду на стан справ у першій четвірці, найбільше вірилось у мінімальну перемогу господарів, однак аж ніяк у погром майже чемпіона.

На 40-й хвилині Микола Вурста, який у першому таймі був кращим розпасовщиком у обох клубах, навісив із кутового з правого флангу на Микуляка, а Віктор ударом головою з 8-ми метрів переправив круглого в правий кут – 1:0. Здавалося все так і завершиться, та під кінець полянці виглядали як бліда тінь свого футбольного оркестру. На 87-й хвилині Микола Росоха поцілив у лівий кут воріт Лютнянського, подвоївши рахунок. На першій доданій Миколою Маточка хвилині Олександр Макарусь промчав по правій бровці та навісив у штрафний майданчик на тезку Браєра, який головою вколотив м’яч у дальній лівий кут, підсумувавши побиття фаворита – 3:0.

Цим успіхом пивовари припинили пятиматчеву серію полянців, протягом якої підопічні Михайла Кондрі щоразу відзначались у воротах суперника. Щоб в повній мірі осягнути широту конфузу від «Поляни» слід також відзначити, що в цьому сезоні на «Оболонь-арені», крім полянців, розгрому до цього зазнала тільки «Бужора» і більше жодна з команд вишки.

Гольове шоу в подарунок середнянським ультрас

Інша несподіванка сталась у Середньому, де господарі мали вигравати з різницею в 2-3 голи. Та довжанці другий тур поспіль не змогли забити жодного мяча і поступились із рекордною в цьому році різниці мячів у вищій лізі.

Розпочав голепад Василь Кручаниця, який замкнув простріл із флангу – 1:0. Далі був сольний прохід по центру від Івана Жаренка – 2:0. Гарматна від Віктора Ряшка з дальньої дистанції підсумувала рахунок 1-го тайму – 3:0. На старті 2-го Жаренко, з передачі Мирона Гуловича, оформив дубль – 4:0. Далі Гулович потужним ударом завершив атаку лівим флангом – 5:0. Іван Бандурович спочатку реалізував вихід-віч-на-віч – 6:0, а потім замкнув простріл з лівого флангу від Івана Кузьми – 7:0. Сам Іван Кузьма, з передачі Дениса Пахомова, встановив остаточний рахунок – 8:0. При цьому

Насухо підкорили «Бужору»

Набагато передбачуваніше завершився двобій у Мукачеві, де господарі мали вигравати з різницею в 1-2 голи. Та іршавці припинили свою триматчеву серію, протягом якої не йшли з поля без хоча б одного забитого мяча і поступились із удвічі більшою перевагою.

Горяни ау?

Клуб із Волівця до Виноградова не доїхав і отримав те ж саме, що мало відбутись за наслідками гри – 0:3.

Переміщення команд

Кому вгору?

У поточній таблиці, за наслідками 16-го туру, на одне місце вверх піднялись юнаки «Севлюша». Виноградівці вдруге опинились у двійці лідерів, в межах якої перебували трохи менше однієї пятої частини цього сезону.

Кому вниз?

На одну сходинку в зворотньому напрямку перемістилась молодь «ДЮФК Мукачева», яка вперше випала з двійки лідерів.

***

Результати 16-го туру: «Оболонь» Хуст — «Поляна» – 3:0 (юнаки – 6:0), «Середнє» — «Боржава» Довге – 8:0 (6:0), «ДЮФК Мукачево» — «Бужора» Іршава – 3:0 (2:1), «Севлюш» Виноградово — «Карпати» Воловець – +:- (+:-),

Турнірне положення після 16-го туру:

Дорослі: «Поляна» – 40 очок (різниця голів – 32:10), «Севлюш» Виноградово – 29 (30:14), «Середнє» – 28 (30:5), «Оболонь» Хуст – 28 (22:16), «ДЮФК Мукачево» – 18 (16:29), «Боржава» Довге – 14 (17:28), «Бужора» Іршава – 13 (15:33), «Карпати» Воловець – 9 (15:42),

Юнаки: «Середнє» – 38 (49:10), «Севлюш» Виноградово – 32 (30:9), «ДЮФК Мукачево» – 32 (27:7), «Оболонь» Хуст – 30 (26:10), «Поляна» – 17 (19:35), «Бужора» Іршава – 12 (9:24), «Боржава» Довге – 11 (13:39), «Карпати» Воловець – 6 (10:49),