49 переглядів
    "Ужгород" і "Берегове" зіграли внічию

Пропонуємо Вам підсумки ігор 13 туру у вищій лізі області.

ФК «Берегове» – ФК «Ужгород» 1:1
    До матчу з одним із лідерів чемпіонату добряче підготувався не лише захист, але й передня ланка берегівської команди, яка змогла розпечатати ворота Лютнянського вже на старті поєдинку, пише лобда. Подальші події розгортались вже за звичним сценарієм, команда Іваниці часто притискала суперника до воріт та пробити щільну оборону змогла лише раз. Для ужгородів це вже третій поспіль виїзний матч без перемоги і така тенденція сильно б'є по їхнім чемпіонським амбіціям. Підопічні Бабяка вже чотири домашні гри не знають гіркоти поразок.

ФК «Бийгань» – ФК «Севлюш» (Виноградово) 1:3
    Другий матч поспіль Бийгань не може здобути перемогу, до того ж поступилась конкуренту, який обійшов її у турнірній таблиці. Важкий старт у другому колі вже відкинув берегівчан з першого на п'яте місце. Навіть швидкий гол не допоміг господарям обжитись заліковими балами. Виноградівці демонструють чудову форму, довівши серію перемог до шести матчів поспіль. Варто відзначити якісне підсилення нападу Томашем Ребриком, який в минулому турі забив три гола Бужорі, а тепер провів останній м'яч своєї команди. Севлюш зумів зрівняти рахунок ще в першому таймі, а в другому втілив свою перевагу ще в два голи.

ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «Оболонь» (Хуст) 0:2
    Іршавська команда знову показала непоганий футбол та безрезультатно. Навіть вилучення у складі суперника, на початку другого тайму, не вплинуло на ефективність атак господарів. «Пивовари» скористались помилкою в захисті суперника у першому таймі, і вміло підловили їх на контратаці вже в кінці гри, вже при рівних складах. Команда з Хуста зберігає трьохочкове відставання від лідера.

ФК «Поляна» – ДЮФК «Мукачево» 2:3
    Мукачівці підтвердили свій статус найбільш результативної команди чемпіонату (2,75 голів за матч) і у видовищному поєдинку здолали полянців. Це вже четверта поразка підряд та друга домашня для свалявської команди. Мукачево вдало проводить свої ігри з командами з нижньої половини турнірної таблиці і завдяки цьому йде на 2-3 місці із грою в запасі.

ФК «Тячів» – ФК «Середнє» 1:1
    В останніх двох поєдинках тячівці неодмінно забивали першими, але все одно програвали. Зараз їм вистачило одного голу для здобуття одного пункту з не прости суперником. Середнє вдруге поспіль грає внічию та продовжує безпрограшну серію до семи матчів.

ФК «Боржава» (Довге) – ФК «Дийдо» 0:1
    Це друга виїзна та загалом четверта поспіль перемога дийдівців, завдяки яким вони стрибнули на перше місце. Гості провели тактично грамотно весь поєдинок і за допомоги голу капітана Береша беруть три пункти у Довгому. «Боржава», незважаючи на фіаско, залишились у межах першої десятки. Завдання мінімуму на сезон для річкових досить традиційне – не пропустити вище себе іршавську «Бужору», та здолати її в очному протистоянні. Завдання максимум – наздогнати в таблиці «Берегово» або «Поляну».