Юні каратисти Закарпаття привезли додому 20 нагород (ФОТО)

04 травня 2024 субота
    60 переглядів
    Закарпатські спортсмени завоювали 20 нагород різного гатунку

На запрошення керівника Житомирської Асоціації карате Вячеслава Білошицького мукачівські каратисти з СКК "Сінай" на чолі з тренером Романом Маслиган взяли участь у Відкритому чемпіонаті Житомирської області з Шотокан карате-до.

Змагання проходили цими вихідними у м Коростені. На цьому турнірі наші спортсмени спромоглися завоювати 20 нагород різного гатунку з розділів куміте: шобу-іппон і куміте: шобу-санбон, а саме:
    1 місця завоювали: Фабрицій Софія (2 золота), Гонак Максим, Буштин Денис, Бауман Владислав та Шугайло Віталій.
    2 місця pавоювали: Гонак Ольга (2 срібла), Бауман Влад, Лендел Олександр, Гонак Максим,Буштин Денис (2 срібла), Шугайло Віталій/
    3 місця завоювали: Брецко Олександр (2 бронзи), Маслиган Миколай, Лендел Олександр, Бауман Владислав.
    У командному заліку vукачівські каратисти зайняли 3 командне місце у xемпіонаті Житомирської області. Після проведення змагань наші спортсмени провели екскурсію по м. Коростень, та розважились в місцевому оздоровчому парку відпочинку.