Закарпаття. Футболісти "Минаю" з миколаївською командою розійшлися мирно!

26 квітня 2024 п'ятниця
    64 переглядів
    Футболісти з Ужгорода зіграли з миколаївцями внічию

Головні події розгорнулися до перерви. На 23 хвилині у господарів Андрій Ковальов, скориставшись довгою передачею-«діагоналлю», відкрив рахунок. Утім, дуже швидко головний бомбардир «Минаю» Роберт Гегедош скористався пасом Владислава Микуляка й зрівняв рахунок – 1:1.

Поєдинок відзначався високим темпом, зустрічними курсами, обидві команди мали забивати іще. Та все завершилося «мирно». «Минай» бере перше очко!

ФК «Миколаїв» – ФК «Минай» – 1:1 (1:1)

Миколаїв. 3 серпня. Центральний міський стадіон.

Арбітр: Олександр Сахно (Київ).

Попередження: Андрій Ковальов, Володимир Кіричук, Віктор Берко – Максим Гавриленко.

Голи: Андрій Ковальов, 23 – Роберт Гегедош.

ФК «Миколаїв»: Денис Старченко, Роман Попов, Богдан Кушніренко, Володимир Кіричук, Андрій Слінкін, Вадим Вітенчук, Андрій Ковальов, Владислав Бугай, Іван Сондей, Валерій Рогозинський, Владислав Войцеховський.

Запасні: Богдан Куксенко, Ігор Семенина, Віктор Берко, Артем Радченко, Сергій Кравченко.

Головний тренер: Сергій Шищенко.

«Минай»: Андрій Попович, Антоніо Сантос, Олег Дмитренко, Петро Стасюк, Антон Кіча, Максим Гавриленко, Владислав Микуляк, Вадим Страшкевич, Анатолій Нурієв, Василь Пиняшко, Роберт Гегедош.

Запасні: Михайло Кополовець, Іван Русин, Олексій Шпак, Ігор Вагін, Олег Маїк.