ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Блог пользователя SEVEN

6 листопада 2017 року в приміщенні «HUB 4.0» пройшов круглий стіл «Наука, бізнес, інновації. Хто головний?», Організований Громадською спілкою «Форум українського партнерства» в рамках проекту «Дім інновацій».
Те, що тема круглого столу вкрай актуальна, каже і високий рівень спікерів, і заповнений під зав'язку зал.

6 ноября 2017 года в помещении «HUB 4.0» прошел круглый стол «Наука, бизнес, инновации. Кто главный?», организованный Общественным союзом «Форум украинского партнерства» в рамках проекта «Дом инноваций».
То, что тема круглого стола крайне актуальна, говорит и высокий уровень спикеров, и заполненный под завязку зал.

Загрузка...

6 листопада 2017 року в приміщенні Міністерства культури України відкрилась художня виставка переможців конкурсів Дитячого малюнку «Україна очима дітей», яка протягом 5 років проводиться Всеукраїнським благодійним фондом Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього».

6 ноября 2017 года в помещении Министерства культуры Украины открылась художественная выставка победителей конкурсов Детского рисунка «Украина глазами детей», которая на протяжении 5 лет проводится Всеукраинским благотворительным фондом Игоря Янковского «Инициатива во имя будущего».

10 жовтня 2017 року в інформаційній агенції «Інтерфакс-Україна» відбулася прес-конференція, на якій було презентовано дослідження групи «Рейтинг» на тему «Проблеми популяризації науки в Україні». Опитування проводилося на замовлення Громадської спілки «Форум Українського Партнерства».

10 октября 2017 года в информационном агентстве «Интерфакс-Украина» состоялась пресс-конференция, на которой было представлено исследование группы «Рейтинг» на тему «Проблемы популяризации науки в Украине». Опрос проводился по заказу Общественного союза «Форум Украинского Партнерства».

Кінотренінг з інноваційного маркетингу та методам дистрибуції кіно за участю експертів з чотирьох країн Європи був організований спільно Асоціацією кіноіндустрії України та Всеукраїнським благодійним фондом Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Кинотренинг по инновационному маркетингу и методам дистрибуции кино с участием экспертов из четырех стран Европы был организован совместно Ассоциацией киноиндустрии Украины и Всеукраинским благотворительным фондом Игоря Янковского «Инициатива во имя будущего» при поддержке Государственного агентства Украины по вопросам кино.

Четвертий рік поспіль за підтримки Благодійного фонду Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього» кінофестиваль «Громадський проектор» відбувся в Миколаєві. За результатами фестивалю, нагороди переможців, поїхали у три різні міста України – Черкаси, Одесу та Харків.

Четвертый год подряд при поддержке Благотворительного фонда Игоря Янковского «Инициатива во имя будущего» кинофестиваль «Гражданский проектор» состоялся в Николаеве. По результатам фестиваля, награды победителей, поехали в три разных города Украины - Черкассы, Одессу и Харьков.

Даний захід організовано спільно Асоціацією кіноіндустрії України та Всеукраїнським благодійним фондом Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього» і відбудеться за підтримки Державного агентства України з питань кіно. До участі у тренінгу запрошуються кіновиробники, продюсери, дистрибутори, директори кінотеатрів, маркетологи.

У конкурсі ювілейного 70-го міжнародного кінофестивалю в Локарно (Швейцарія) брало участь одразу два українські фільми - короткометражна стрічка Павла Острикова «Випуск '97» і українсько-італійська стрічка режисера Андреа Маньяні «Ізі». І обидва ці фільми отримали нагороди на одному з найпрестижніших кінофестивалів світу.

В конкурсе юбилейного 70-го международного кинофестиваля в Локарно (Швейцария) участвовало сразу два украинских фильма – короткометражная лента Павла Острикова «Выпуск '97» и украинско-итальянская лента режиссера Андреа Маньяни «Изи». И оба эти фильма получили награды на одном из самых престижных кинофестивалей мира.

Второй год подряд Всеукраинский благотворительный Фонд Игоря Янковского при содействии ОО «Всеукраинская организация по делам вынужденных переселенцев» обеспечивает отдых юным гражданам государства, оказавшихся в зоне военного конфликта на Востоке Украины, Крымском полуострове и имеющих статус вынужденных переселенцев.

Другий рік поспіль Всеукраїнський благодійний Фонд Ігоря Янковського за сприяння ГО «Всеукраїнська організація у справах вимушених переселенців» забезпечує відпочинок юним громадянам держави, які опинилися в зоні військового конфлікту на Сході України, Кримському півострові та мають статус вимушених переселенців.

В Чехії на 52-му Міжнародному кінофестивалі в Карлових Варах українсько-словацький фільм Петра Беб’яка «Межа» (продюсери Андрій Єрмак і Ванда Адамик Грицова) представлений в основному конкурсі, був нагороджений «Кришталевим глобусом» за кращу режисерську роботу. Таку високу нагороду українські кінематографісти отримали вперше за багато років.

На завершившемся в Чехии 52-ом Международном кинофестивале в Карловых Варах украинско-словацкий фильм Петра Бебьяка «Межа» (продюсеры Андрей Ермак и Ванда Адамик Грыцова) представленный в основном конкурсе, был награжден «Хрустальным глобусом» за лучшую режиссерскую работу. Такую высокую награду украинские кинематографисты получили впервые за многие годы.

17 червня 2017 року в Українському домі на Хрещатику відбулась урочиста церемонія нагородження учасників та переможців ювілейного V-го Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «УКРАЇНА – ЗЕМЛЯ ТАЛАНТІВ».

17 июня 2017 в Украинском доме на Крещатике состоялась торжественная церемония награждения участников и победителей юбилейного V-го Всеукраинского конкурса детского рисунка «УКРАИНА - ЗЕМЛЯ ТАЛАНТОВ».

У перший тиждень червня 2017 року Фонд Ігоря Янковського, ГО «Ініціатива заради майбутнього» і Monegasque Association Helping Hand спільно з Держкіно України та італійською компанією 4RoomsFilm організували і успішно провели перші за всі роки незалежності України «Дні українського кіно в Римі».

В первую неделю июня 2017 года Фонд Игоря Янковского, ОО «Инициатива во имя будущего» и Monegasque Association Helping Hand совместно с Госкино Украины и итальянской компанией 4RoomsFilm организовали и успешно провели первые за все годы независимости Украины «Дни украинского кино в Риме».

21 травня 2017 року Фонд Ігоря Янковського, ГО «Ініціатива заради майбутнього» і Monegasque Association Helping Hand разом з Держкіно України вже другий рік поспіль на Каннському кінофестивалі провели бізнес-ланч для професіоналів кіноіндустрії «Meet Ukrainian Producers!».

21 мая 2017 года Фонд Игоря Янковского, ОО «Инициатива во имя будущего» и Monegasque Association Helping Hand вместе с Госкино Украины уже второй год подряд на Каннском кинофестивале провели бизнес-ланч для профессионалов киноиндустрии «Meet Ukrainian Producers!».

С 17 по 28 мая 2017 года во Франции состоится юбилейный Каннский международный кинофестиваль, где Украина будет представлена собственным павильоном на профессиональной площадке – кинорынке Marche du Film.

C 3 апреля 2017 года Благотворительный Фонд Игоря Янковского «Инициатива во имя будущего» начинает прием работ на V-й юбилейный Всеукраинский Конкурс детского рисунка. Тема конкурса: «УКРАИНА – ЗЕМЛЯ ТАЛАНТОВ». Конкурс продлиться до 1 июня включительно.

З 3 квітня 2017 року Благодійний Фонд Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього» розпочинає прийом робіт на V -й ювілейний Всеукраїнський Конкурс дитячого малюнку. Тема конкурсу: «УКРАЇНА - ЗЕМЛЯ ТАЛАНТІВ». Конкурс триватиме до 1 червня включно.

Украинский документальный фильм «Школа № 3», созданный в копродукции с Германией, получил гран-при в параллельной конкурсной программе «Generation 14+» («Поколение 14+») на 67-м Берлинском международном кинофестивале. Меценат Игорь Янковский, который выделил грант на поездку съёмочной группы фильма в Берлин, поздравил создателей картины с успехом.

26-27 листопада 2016 року в Києві, на Троїцькій площі, у спеціально побудованій для цього тимчасовій споруді у вигляді двох куполів відбулися широкомасштабні заходи, присвячені інноваціям. Два дні, які об’єднали у собі науково-практичну конференцію та пізнавальні наукові шоу для всієї родини, зібрали разом науковців, інноваторів, стартаперів, бізнесменів, студентів та представників влади.

26-27 ноября 2016 года в Киеве, на Троицкой площади, в специально построенном для этого временном сооружении в виде двух куполов, состоялись широкомасштабные мероприятия, посвященные инновациям.

У неділю, 20 листопада на ХХ міжнародному кінофестивалі Tallinn Black Nights Film Festival (PÖFF) Держкіно України, Фонд Янковського і ГО «Ініціатива заради майбутнього» вперше в історії організували і провели ряд подій, об'єднаних загальною назвою «Український фокус».