ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Туризм

Лесоводы ГП «Верхнегорское ЛХ» обустроили зону отдыха у единственного гейзера минеральной воды в Украине.

102 просмотра. Обсудить (0)

Карпатські вулкани перестали вивергатися вже кілька мільйонів років тому і перетворилися в гірські хребти і окремі гори.

43 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Найвідоміший український кондитер Валентин Штефаньо (Ужгород, Закарпаття) створив з суцільного шоколаду меблевий набір у розмірі один до одного:

127 просмотров. Обговорити (0)

Співробітники медичної сервісної компанії International SOS розробили карту, на якій позначено найбільш небезпечні для відвідування країни.

111 просмотров. Обговорити (0)
Кав’ярня – ідеальне місце для ділових переговорів, дружніх зустрічей та романтичних побачень.
87 просмотров. Обговорити (0)

На карті 25 позицій: як пам’ятки архітектури і сакральні споруди, так і кондитерська, пивзавод, медовий дім, оригінальні місцеві родзинки

59 просмотров. Обговорити (0)

12 листопада на Закарпатті у парку Шенборна (курорт «Воєводино») відкрили пам’ятник Сіссі -- імператриці Австрії, дружині імператора Франца Йосифа I). Скульптура стала новою родзинкою для туристів і вдало доповнила комплекс паркового мистецтва у Шенборні, який цими днями відзначає 4-річчя з дня створення.

121 просмотр. Обговорити (0)

У Мукачеві відкрили лицарське містечко: гусяча поливка, печені яблука та солодощі...

152 просмотра. Обговорити (0)

Минуло більш ніж півстоліття з того часу, як рікою Тереблею (однією з правих приток Тиси) були сплавлені останні плоти-бокори.

97 просмотров. Обговорити (0)
Музей народної архітектури та побуту в Ужгороді називають «Старим селом» – це найстаріший скансен у країні, його колекцію збирали в 60-х роках минулого століття.
191 просмотр. Обговорити (0)
В рамках грантового проекту «Охорона природи, як можливість для регіонального розвитку» спільно фінансованого з Норвезького фінансового механізму та державного бюджету Словацької Республік створено фільми про пам’ятки сакральної архітектури та природну спадщину по обидва боки Україно – Словацького кордону на території Ужанського національного природного парку (директор Віктор Биркович) та національного парку “Полоніни” (директор Маріо Перенай).
220 просмотров. Обговорити (0)

Старовинна фортеця на Мукачівщині – замок Сент-Міклош стане місцем зйомок масштабного квесту за мотивами «Гри престолів».

240 просмотров. Обговорити (0)
Не Шипотом единым. Гидрологических памятников на Закарпатье немало, впрочем один из них находится недалеко от популярного горнолыжного курорта Драгобрат и является чуть ли не самым посещаемым.
727 просмотров. Обсудить (0)
В рамках фестивалю HoReCa SHOW Lviv -2017 встановили Національне досягнення з приготування кулешу. Про це пише журналіст Євгеній Кравс у себе на сторінці ФБ.
98 просмотров. Обговорити (0)
На околицях с. Дідово досі можна побачити залишки однієї з найтаємничіших фортець нашого краю. Село Дийда (Дідово) Берегівського району відоме в області та за її межами насамперед своїм мальовничим озером, яке також часто називають «закарпатським морем».
179 просмотров. Обговорити (0)
На території Ужгородського держлісгоспу зібрані унікальні зразки мінералів, гірських червонокнижних рослин Карпат та різні експонати лісового господарства.
135 просмотров. Обговорити (0)
Обкладена камінням труба на березі невеличкого струмка одразу й не скидається на найбільший гейзер Закарпаття.
288 просмотров. Обговорити (0)

Hotel Kamelot Resort & SPA пропонує скористатися комфортним і сучасно обладнаним конференц-залом.

202 просмотра. Обговорити (0)

На Закарпатті визначили сім найкращих місць, де цікаво буде відсвяткувати Геловін

195 просмотров. Обговорити (0)
Парк Шенборна – це аристократичний шарм і європейська розкіш з атмосферою Австро-Угорської імперії у поєднанні з дивовижною природою Карпат
585 просмотров. Обговорити (0)

Исток реки Черная Тиса, которая дает начало самой большой реке Закарпатья, превратили в туристический объект.

577 просмотров. Обсудить (0)

Джерело річки Чорна Тиса, яка дає початок найбільшій річці Закарпаття, перетворили на туристичний об′єкт

206 просмотров. Обговорити (0)
Для цього споруду передали на баланс управління культури Закарпатської облдержадміністрації та передбачили 4 мільйони 600 тисяч гривень з обласного бюджету та Державного фонду регіонального розвитку.
121 просмотр. Обговорити (0)