ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Здоровье

Уже утром в травматологическое отделение Ужгородской городской больницы стоят очереди. Правда, не особо большие.
177 просмотров. Обсудить (0)
Дивовижні дрони, які зацікавили Міністерство охорони здоров’я України, вразили мережу, спровокувавши хвилю їдких коментарів.
137 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Діюча речовина: панкреатин.

Інші найменування: «Біофесталь», «Нормоензим», «Фестал», «Ензістал», «Біозим», «Вестал», «Гастенорм», «Креон», «Мікразим», «Панзим», «Панзинорм», «Панкреазим», «Панцитрат», «Пензитал», «Уні-Фестал», «Ензибене», «Ерміталь»

243 просмотра. Обговорити (0)

Нову хвилю епідемії грипу очікують вже найближчим часом. Відповідні дані озвучила керівник центру грипу та ГРВІ при МОЗ України Тетяна Дихановська.

141 просмотр. Обговорити (0)

Наступна хвиля грипу в Україні очікується в лютому до початку квітня. Про це повідомила керівник центру грипу та ГРВІ при МОЗ Тетяна Дихановская в ефірі телеканалу "112 Україна".

110 просмотров. Обговорити (0)

Під головуванням голови Берегівської РДА відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якого прийнято рішення продовжити карантин у навчальних закладах району до 16 січня 2017 року.

127 просмотров. Обговорити (0)
На Закарпатье в праздничные выходные фиксировали рекордно низкую температуру воздуха, а в морозы случаи переохлаждения организма встречаются чаще всего.
384 просмотра. Обсудить (0)

Постраждати від переохолодження можна навіть при плюсовій температурі. Зокрема, погодні умови з температурою нижче +7 °С вже вважаються такими, що можуть спричинити проблеми зі здоров'ям.

118 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомила завідувач відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних захворювань Закарпатського обласного лабораторного центру МОЗ України Вікторія Тимчик за даними епідеміологічного моніторингу за період інтенсивного поширення грипу та респіраторних інфекцій, щоденно в заклади охорони здоров’я області зверталося в середньому 1500-2000 осіб і, починаючи з середини минулого тижня, кількість звернень почала поступово зменшуватися.

90 просмотров. Обговорити (0)

Вчені з техаського університету з'ясували, що кава впливає на чоловічу потенцію.

559 просмотров. Обговорити (0)

Група вчених досліджувала антибіотики на предмет шкоди для людського організму і прийшла до невтішних висновків: цей вид ліків поступово руйнує клітини головного мозку.

Цей вид ліків шкідливий і для інших органів, найчастіше страждає система травлення, яка приймає на себе всю силу побічних ефектів. Іншими словами, антибіотики прекрасно підходять під приказку "Одне лікує - інше калічить".

134 просмотра. Обговорити (0)

Самый высокий показатель заболеваемости гриппом и ОРВИ отмечается среди населения Виноградовского, Межгорского, Береговского, Ужгородского районов и г. Ужгороде.

567 просмотров. Обсудить (0)

Під головуванням міського голови Богдана Андріїва відбулося засідання протиепідемічної комісії, під час якого обговорили ситуацію із захворюваністю на ГРВІ у місті.

393 просмотра. Обговорити (0)

Под председательством городского головы Богдана Андриива состоялось заседание противоэпидемической комиссии, во время которого обсудили ситуацию с заболеваемостью ОРВИ в Ужгороде.

742 просмотра. Обсудить (0)

З 1-го січня 2017 року почали діяти нові норми закону, які внесуть зміни до цінової політики на ряд деяких товарів.

З початку 2017 року в Україні повинні здешевіти лікарські засоби, на які уряд запровадив регулювання цінової надбавки. У постанові Кабінету міністрів України до списку таких ліків входить декілька сотень найменувань різних препаратів.

133 просмотра. Обговорити (0)

МОЗ пояснило, які ліки будуть безкоштовними для українців.

МОЗ оголосило про початок обговорення Національного переліку основних лікарських засобів, препарати з якого на госпітальному етапі пацієнти отримуватимуть безкоштовно, повідомляєКорупція. Інфо

213 просмотров. Обговорити (0)
Появилась информация, что африканскую чуму зафиксировали сразу в нескольких местах в Закарпатской области. Наличие опасного вируса у животных уже подтвердила Львовская региональная лаборатория.
1094 просмотра. Обсудить (0)
Вчора в обласному кардіодиспансері було відкрито реконструйоване кардіореанімаційне відділення європейського рівня на 10 ліжок.
171 просмотр. Обговорити (0)

С возрастом удерживать прежний вес становится все сложнее.

571 просмотр. Обсудить (0)
До медичних закладів упродовж минулого тижня звернулося понад 10-тисяч краян.
174 просмотра. Обговорити (0)

Ужинайте рыбой, курицей или молочными продуктами.

320 просмотров. Обсудить (0)

Медики сообщили, как избавиться от дислексии и повысить мозговую активность.

407 просмотров. Обсудить (0)

Есть ряд признаков, указывающих на вероятность развития онкологического заболевания, обнаружив которые у себя, следует обратиться в медицинское учреждение для дальнейшего обследования.

985 просмотров. Обсудить (0)

Багато дівчат вважають, що ходити взимку без шапки з розпущеним волоссям – це гарно. З цим складно посперечатися, однак все має свої наслідки. Вітер і мороз вкрай негативно впливають на волосся. На відновлення їх здоров'я може піти кілька місяців.

Переохолодження шкіри голови та вплив морозу на волосся – це стрес для організму, який може призвести до випадіння волосся.

69 просмотров. Обговорити (0)
В інтерактивній формі, за сучасними європейськими стандартами в Ужгороді навчалися 120 медиків «швидкої» з усіх куточків Закарпатської області.
211 просмотров. Обговорити (0)

В среду (21.12) в селе Нижние Ворота Воловецкого района с участием руководства области состоится открытие филиала Закарпатского областного эколого-натуралистического центра учащейся молодежи "Арника".

483 просмотра. Обсудить (1)

Cьогодни в горсовете состоялось заседание противоэпидемической комиссии, на котором было принято решение о введении в школах и внешкольных заведениях города карантина.

Сейчас в городе превышен эпидемический порог заболеваемости ОРВИ. С 21 декабря школы и внешкольные учебные заведения не будут работать до стабилизации ситуации.

460 просмотров. Обсудить (0)

На Закарпатті залишається високим поріг захворюваності на грип – з вівторка розпорядженням міськголови Ужгорода усі школи обласного центру відправили на карантин.

247 просмотров. Обговорити (0)

Завтра прекращается обучение в общеобразовательных учреждениях Ужгорода в связи с повышением уровня заболеваемости ОРВИ.

952 просмотра. Обсудить (0)

Сегодня, 19 декабря, в 14.30. состоялось внеочередное заседание городской комиссии по техногенной опасности и чрезвычайных ситуаций, где приняли решение о временном приостановлении обучения в общеобразовательных и внешкольных учебных заведениях города Львова.

365 просмотров. Обсудить (1)