ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Экономика

Ужгородский исполком проголосовал за выделение владельцам "маршруток" почти миллион долларов. А как известно, ужгородское АТП, которое обслуживает большинство автобусных маршрутов в городе, принадлежит родственникам мэра Ужгорода.

190 просмотров. Обсудить (6)

Физические лица теперь смогут получать наличные в иностранной валюте или банковские металлы с текущих и депозитных счетов без ограничений по сумме. Об этом передает пресс-служба Национального банка Украины (НБУ).

148 просмотров. Обсудить (0)
Загрузка...

Геннадій Москаль відвідав угорське місто Дебрецен на запрошення міського голови Ласло Паппа.

119 просмотров. Обговорити (0)

У Головному управлінні ДФС у Закарпатській області повідомляють, що Електронний кабінет реалізований у вигляді захищеного Інтернет-порталу для платників податків, робота в якому здійснюється у режимі реального часу та не вимагає використання жодного додаткового програмного забезпечення.

81 просмотр. Обговорити (0)

Щовівторка, з 16:00 по 17:00 у приміщенні Головного управління ДФС у Закарпатській області (м. Ужгород, вул. Волошина,52) фахівці податкових органів будуть проводити зустрічі з платниками податків, на яких обговорюватимуть проблемні питання, що виникають під час зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН.

86 просмотров. Обговорити (0)

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника у червні 2017р. збільшилась порівняно з травнем п.р. на 10,2% і дорівнювала 6803 грн, що на 46,3% більше, ніж у червні 2016р. та в 2,1 раза – рівня мінімальної заробітної плати (3200 грн). Нарахування за одну відпрацьовану годину в цьому місяці становили 53,22 грн, що на 17,3% більше, ніж у травні 2017р.

78 просмотров. Обговорити (0)

Сім’я, як основний елемент суспільства, була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності та розвитку.

66 просмотров. Обговорити (0)

За даними вибіркового обстеження домогосподарств майже три з чотирьох домогосподарств проживають в індивідуальних будинках, 23,9% – в окремій квартирі, 1,5% – в частині індивідуального будинку. За формою власності переважну більшість (97,1%) становить приватне житло.

57 просмотров. Обговорити (0)

Відносини, які виникають у сфері державної реєстрації юридичних осіб, громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, та фізичних осіб – підприємців (далі – державна реєстрація), регулюються Конституцією України, Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» (далі – Закон про реєстрацію) та нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до цього Закону.

71 просмотр. Обговорити (0)

Із 2016 року набула чинності Угода про асоціацію України та Європейського Союзу. Відтак українські виробники та експортери вже другий рік поспіль можуть працювати на торгівельних ринках європейських держав. Проте механізм застосування положень Угоди про асоціацію для них передбачає необхідність підтвердження преференційного походження українських товарів сертифікатами перевезення товарів EUR.1.

100 просмотров. Обговорити (0)

Граждане Украины, которые не смогли оформить субсидию из-за отсутствия официальной прописки, могут повторно обратиться в органы социальной защиты, оформив договор аренды жилья в произвольной форме.

436 просмотров. Обсудить (0)

Немецкое общество инвестиций и развития передаст первые 10 миллионов долларов, которые будут направлены на поддержку малого и среднего бизнеса в Украине.

715 просмотров. Обсудить (6)

Індекс споживчих цін (інфляції) по області у липні 2017р. порівняно з червнем склав 99,6%, з початку року 107,6%, по країні – 100,2% та 108,2% відповідно.

95 просмотров. Обговорити (0)

Місцеві засоби масової інформації (які практично всі належать до сфери впливу тих чи інших політиків) останнім часом дають перекручену інформацію про фінансування ремонту автомобільних доріг у різних районах Закарпаття.

122 просмотра. Обговорити (0)

В Украине уже осенью во втором чтении и в целом рассмотрят правительственный проект пенсионной реформы. Целый ряд нововведений как для действующих, так и для будущих пенсионеров предполагает документ.

959 просмотров. Обсудить (7)

Стоимость продуктов в Украине и Германии примерно одинакова, однако украинцы тратят на них больше, потому что больше едят.

810 просмотров. Обсудить (3)

Сервіс «Пульс» приймає звернення громадян та суб’єктів господарювання (далі – Заявники) щодо неправомірних дій та бездіяльності, можливі корупційні правопорушення у сфері службової діяльності з боку конкретних посадових осіб структурних підрозділів ДФС та її територіальних органів (далі – Інформація).

155 просмотров. Обговорити (0)
Уже через три недели первый звонок позовет детей за школьные парты. И поэтому родители активно готовят свое чадо к новому учебному году. Школьная форма и рюкзак - важные элементы для каждого школьника.
568 просмотров. Обсудить (0)

Российская интернет-компания Mail.ru оценила потери во втором квартале этого года от запрета их ресурсов в Украине в примерно 1,5% от общей выручки в 2017 году.

644 просмотра. Обсудить (1)

Згідно ст. 25 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (далі - Закон), проведення реєстраційних дій зупиняється на підставі рішення суду про заборону вчинення реєстраційних дій, що набрало законної сили, або на підставі заяви власника об’єкта нерухомого майна про заборону вчинення реєстраційних дій щодо власного об’єкта нерухомого майна.

101 просмотр. Обговорити (0)
С момента поднятия «минималки» стоимость почти всех коммунальных услуг возросла. Ужгородцев вскоре ожидает еще одно - повышение тарифа за вывоз мусора.
411 просмотров. Обсудить (0)

Життєвий рівень матеріального добробуту різних соціальних груп населення досліджується органами державної статистики у всіх районах області шляхом проведення вибіркового обстеження умов життя домо-господарств. Більше половини своїх доходів (53,1%) витрачало у 2016р. населення області на харчування.

93 просмотра. Обговорити (0)

Середньомісячні сукупні ресурси одного домогосподарства у 2016р. складали 8569,27 грн або 3127,47 грн. у середньому на одного умовного члена1 домогосподарства та були вищими, ніж в середньому по країні (2956,796 грн).

98 просмотров. Обговорити (0)

За январь-июнь 2017г. объем виноградного вина, который реализовала Украина за пределы страны, составил 324,7 млн грн, что на 58,8% больше, чем в январе-июне 2016 года.

353 просмотра. Обсудить (0)

В областной бюджет Закарпатья поступили 10 миллионов 884 тысяч гривен от перевыполнения Закарпатской таможней ГФС ежемесячных плановых поступлений за июль (так называемый «дорожный эксперимент»).

432 просмотра. Обсудить (0)

Почти 1 млн 448 тыс. грн туристического сбора уплатили в течение семи месяцев 2017г. граждане Украины, иностранцы, а также лица без гражданства, посетивших Закарпатскую область и получали услуги по временному проживанию (ночевке).

365 просмотров. Обсудить (0)

Населення. На 1 червня 2017р. в області, за оцінкою, чисельність наявного населення становила 1257,8 тис. осіб. Упродовж січня–травня п.р. мало місце зменшення населення на 946 осіб.

101 просмотр. Обговорити (0)

Осенью, вероятнее всего, рост цен возобновится. В частности, анонсированное на этот период повышения цен на энергоносители спровоцирует очередной виток инфляции. Это повлечет за собой удорожание многих групп товаров и услуг. Поэтому украинцам придется снова пересматривать структуру своего потребления.

411 просмотров. Обсудить (0)
Компанія Jabil впроваджує передові інноваційні рішення на власному виробництві та у системі логістики, аби відповідати потребам ринку електроніки.
129 просмотров. Обговорити (0)

Американская компания разработала проект по добыче золота и золото-полиметаллического руды на Закарпатье. В проекте готовы вложить около 100 млн долларов.

805 просмотров. Обсудить (4)