ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Экономика

Закарпатці можуть отримати інформацію про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків за допомогою електронного сервісу «Електронний кабінет платника».

89 просмотров. Обговорити (0)

У Головному управлінні ДФС у Закарпатській області інформують, що з 1 січня 2017 pоку, відповідно до змін, внесених Законом № 1797 до п. 201.1 ст. 201 Податкового кодексу, код товару згідно з УКТ ЗЕД та код послуги, згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (далі — ДКПП), стали обов’язковими реквізитами податкової накладної для всіх без винятку товарів і послуг.

81 просмотр. Обговорити (0)
Загрузка...

Про це минулого четверга на сесії повідомив голова обласної ради Михайло Рівіс.

117 просмотров. Обговорити (0)
Сьогодні, 17 лютого, близько 14 години поблизу села Великі Лази Ужгородського району пасажирський автомобіль «Mercedes-Benz Sprinter 313» категорії «В», який перевозив 10 пасажирів, потрапив в дорожньо-транспортну пригоду.
1535 просмотров. Обговорити (0)

У п’ятницю, 17 лютого, в Берегові відбулася знакова для однієї з найчисельніших закарпатських етнічних спільнот подія — створено Товариство молодих угорських підприємців.

117 просмотров. Обговорити (0)

Уже несколько дней на железной дороге между Коломыей и Раховом пассажиров перевозит рельсовый автобус производства польской компании Pesa Bydgoszcz. Фотографиями в соцсети поделился сельский председатель Татарова Олег Дземьюк.

4481 просмотр. Обсудить (0)

Про те, що Перечин може втратити 1,5 мільйона гривень із міського бюджету та ще й чималу суму в перспективі не отримати, заявляє міський голова Іван Погоріляк.

136 просмотров. Обговорити (0)

Нещодавно росіяни вже заплатили Македонії 60 мільйонів боргу, тепер гроші очікує Боснія і Герцеговина

102 просмотра. Обговорити (0)

Це може призвести до втрати сполучення на автодорозі Мукачево – Рахів – Рогатин – Львів.

205 просмотров. Обговорити (0)

Перший відкритий конкурс заявок в Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна Європейський інструмент сусідства Програма транскордонного співробітництва 2014-2020 був запущений сьогодні, 15 лютого 2017 року, Управлінням прем'єр-міністра Угорщини, що діє в якості керуючого органу (MA) програми, словацького Міністерства сільського господарства і сільського розвитку, Міністерства регіонального розвитку та державного управління румунської та Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, що діє в якості національних органів (НСБО) в програмі.

170 просмотров. Обговорити (0)

Ситуация с открытием новых производственных мощностей в Закарпатье очень плохая.

1075 просмотров. Обсудить (1)

Експерти дали прогнози щодо основних для українців статей інфляції.

100 просмотров. Обговорити (0)

Завтра, 17 лютого, в Ужгороді відбудеться бізнес-зустріч "Міжнародні Контактні Дні". Тематика заходу: „Сільгосптехніка та обладання, посівні матеріали, добрива та засоби захисту рослин; обладнання та технології для харчової промисловості; виготовлення продуктів харчування; упаковка та пакувальна техніка",

120 просмотров. Обговорити (0)

В Украине резко опустился официальный курс американской валюты, цена евро также заметно упала.

387 просмотров. Обсудить (0)

Ціни на природний газ для населення України найближчим часом підвищуватися не будуть. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

101 просмотр. Обговорити (0)

На черговому засіданні комісії з безпеки дорожнього руху та координації роботи автотранспорту в Ужгородській міській раді напередодні розглянули майже півтора десятка питань.

122 просмотра. Обговорити (0)

Кабмин снизил социальные нормативы на газо-, тепло- и электроснабжение. Новые нормативы начнут действовать с 1 мая 2017 года. Об этом говорится в постановлении от 6 февраля.

468 просмотров. Обсудить (0)

ПАТ «Закарпатгаз» ініціювало проведення публічного аналізу якості природного газу, що надходить до споживачів Закарпатської області, а також продемонструвало герметичність маршруту проходження блакитного палива від магістрального газопроводу високого тиску до кінцевого споживача.

142 просмотра. Обговорити (0)

Благодаря реформированием украинской таможни обеспечен рост поступлений на 18,3 млрд грн, и эту цифру можно увеличить и в два раза. Об этом во время отчета о деятельности КМУ на заседании правительства сказал Премьер-министр Владимир Гройсман.

367 просмотров. Обсудить (0)

Нацбанк снизил курс доллара в Украине, американская валюта немного подешевела после ощутимого роста, упал также и евро.

322 просмотра. Обсудить (0)

Нагадаємо, що сьогодні мінімальна роздрібна ціна на горілчані вироби становить близько 70 грн.

119 просмотров. Обговорити (0)

Розповідь про це районне сільськогосподарське підприємство мушу розпочати з подяки двом берегівчанам – 75-річному Володимиру Степановичу Табаці та на 11 років за нього старшому Василю Івановичу Кісу (перших двох світлинах внизу), що не пошкодували часу та поділилися спогадами, як колись жило та діяло це об‘єднання. І не тільки...

130 просмотров. Обговорити (0)

Які суми не включаються до складу доходу юридичної особи-платника єдиного податку?

147 просмотров. Обговорити (0)

Нацбанк ослабил гривню в официальных курсах валют на 13 февраля, стоимость доллара и евро в Украине повысилась.

374 просмотра. Обсудить (1)

Враховуючи значне підвищення розміру мінімальної заробітної плати, держава анонсувала початок боротьби із недобросовісними роботодавцями, котрі не оформлюють найманих працівників задля уникнення сплати податків.

108 просмотров. Обговорити (0)

В 2016 году долг украинцев за жилищно-коммунальные услуги вырос в 2 раза. По состоянию на сегодня долг населения по услугам ЖКХ перевалил за 23 миллиарда гривен.

473 просмотра. Обсудить (3)

На 1 января 2017 года минимальная месячная зарплата была установлена в 22 странах ЕС, и в Эстонии она опережает минимальную зарплату в Латвии и Литве, свидетельствуют данные "Eurostat". В Латвии и Литве минимальная зарплата сейчас составляет 380 евро в месяц. Меньше она только в Болгарии (235 евро) и Румынии (275 евро).

804 просмотра. Обсудить (5)
Украина лидирует среди поставщиков дешевой рабочей силы за границу, безработица дает о себе знать. Закарпатцы в этом занимают чуть ли не первые позиции.
1062 просмотра. Обсудить (1)

Повышение тарифов и курс доллара повлияют на стоимость продуктов и других товаров в Украине.

617 просмотров. Обсудить (1)

В проекте меморандума с Международным валютным фондом (МВФ) предусмотрено введение в Украине дополнительного пенсионного налога в рамках пенсионной реформы.

861 просмотр. Обсудить (0)