ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

екологія, Экология

В Брустурянском лесном хозяйстве в Закарпатской области из собственного кедрового заказника собирают шишки для заготовки семян кедровой ели, которые лечат рак. Об этом рассказал лесничий Кедринского лесничества Василий Золотарь.

607 просмотров. Обсудить (0)

Про те, що Перечин може втратити 1,5 мільйона гривень із міського бюджету та ще й чималу суму в перспективі не отримати, заявляє міський голова Іван Погоріляк.

141 просмотр. Обговорити (0)
Загрузка...
Пользователь соцсети Фейсбук Виктор Мацола обнародовал видео, где видно, как у берега реки всплыла мертвая рыба.
1224 просмотра. Обсудить (0)

Цієї зими оленів і косуль особливо часто можна було помітити біля сіл і автодоріг Національного природного парку.

147 просмотров. Обговорити (0)

Геологи з'ясували, що Нова Зеландія і Нова Каледонія є частиною сьомого континенту під назвою Зеландія.

Відповідне дослідження опубліковане в The Geological Society of America.

"Це не раптове осяяння, а поступове прийняття фактом", - заявили дослідники.

110 просмотров. Обговорити (0)

"Фокус" з'ясував, в яких областях жити шкідливо для здоров'я, а в яких екологічна ситуація задовільна.

139 просмотров. Обговорити (0)

В Арізоні (США) вчені знайшли спосіб перемогти наслідки глобального потепління, які за деякий час можуть згубно вплинути на Арктику, адже льодовий покрив тане із неймовірною швидкістю.

91 просмотр. Обговорити (0)

Вчені з Університету Техасу заявили, що на Землі почали висихати підземні океани і це може стати причиною загибелі всього живого на нашій планеті.

151 просмотр. Обговорити (0)

Закарпатська природа почала інтенсивно прокидатися від зимової сплячки.

130 просмотров. Обговорити (0)

Еврокомиссия вновь требует от Украины отмены моратория на экспорт круглого леса из Украины. В ЕС говорят, что Киев уже готовит отмену. В Верховной Раде утверждают, что голосов под это нет.

475 просмотров. Обсудить (1)
В видеоблоге под названием "Карпаты. Пойдем за рюмочку?" Анатолий Шарий поднял проблему вывоза закарпатских лесов.
748 просмотров. Обсудить (0)

В Закарпатской ОГА состоялась рабочая встреча с представителями польской фирмы "LIMBA" в лице основателя и генерального директора Пшемислава Томаля, президента консорциума Яна Халадана, технического директора Андриана Шавальского и генерального представителя фирмы Ольги Анохиной.

807 просмотров. Обсудить (4)

На узбережжі Південного острова у Новій Зеландії більше 400 китів викинулися на берег. Захисники навколишнього середовища назвали цей випадок наймасштабнішим за останні 10 років.

122 просмотра. Обговорити (0)
У Києві починає входити на ринок новий вид меблів, які стануть справжньою знахідкою для тимчасового офісу або квартири: меблі з картону. Вигода полягає в дешевизні і швидкості виготовлення, деякі предмети можуть прослужити цілий рік. Творці запевняють, що в арсеналі є все необхідне: стільці, столи, лавки, шафи і полички, і навіть ліжко.
122 просмотра. Обговорити (0)

Лісівники Закарпаття підрахували, скільки сіянців та саджанців дерев і чагарників виростили для посадок і залишилися задоволені отриманими результатами.

135 просмотров. Обговорити (0)

У річпорту міста Кам'янське вже кілька днів тоне баржа з краном, з якої проводилася навантаження різних вантажів.

115 просмотров. Обговорити (0)

Суд задовольнив позов Державної екологічної інспекції у Закарпатській області до державного підприємства “Закарпатське обласне управління лісогосподарських агропромислових господарств”.

226 просмотров. Обговорити (0)
На мосту Масарика уборщики устроили себе упрощенную систему работы. Снег и лед они сбрасывают с транспортного моста прямо в воду.
1447 просмотров. Обсудить (0)

Утром 17 января Киев окутал туман, который является необычным для такого времени года. Кроме того, люди жалуются на запах гари, который заметили в Киеве еще 16 января вечером.

537 просмотров. Обсудить (0)
Рух еко-поселень почався у 60-х роках в США, а нещодавно добрався і до України. Його прихильники роблять все для того, щоб зберегти екологічно чистий простір, вживають виключно органічну їжу, заощаджують енергію та живуть в гармонії з природою.
173 просмотра. Обговорити (0)

Протягом 2016 року у лісогосподарських підприємствах, які належать до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України, були відтворені ліси на площі 52,6 тис. га, що перевищує площу суцільних зрубів* (50,1 тис. га) майже на 5%.

199 просмотров. Обговорити (0)

Ужгородський еколог Генріх Розман пояснює, чому закарпатці повинні прагнути контролю над ввезенням старих автомобілів і введення транзитної екологічної сплати.

253 просмотра. Обговорити (1)

Мороз - 19, і лісівники працюють у посиленому режимі, адже тепличних умов немає в лісі у диких тварин і птахів. Окрім того, страждають вони не від холоду, а від відсутності корму. Саме в зимовий період лісовим жителям потрібна допомога людини.

238 просмотров. Обговорити (0)

Щорічно на Закарпатті навесні і восени висаджують новий ліс на площі понад 3500 гектарів. Лісовідновлювальні роботи цього року перевиконані на 116% від загального плану.

202 просмотра. Обговорити (0)

Низкие пенсии в Украине связаны с тем, что большинство украинцев не платят налоги в казну, или же платят их в неполном размере.

540 просмотров. Обсудить (0)
Ужгородская свалка в Барвинке практически заполнена. Ежедневно туда привозят от 15 до 20-ти машин отходов. Через два месяца, говорят коммунальщики, места для ВПТ - не будет!
526 просмотров. Обсудить (1)
Разрешение на внесение изменений в план зонирования тнритории Ужгорода согласовали ужгородские депутаты, фактически разрешив на территории строительство.
1957 просмотров. Обсудить (0)

Власник садиби Ервін Нейжмак поділився своїм досвідом, як він пройшов весь шлях: від пошуку гранту та спонсорів, до запуску робочої електростанції.

450 просмотров. Обговорити (0)

Лісівники Закарпаття обговорили питання вирощування посадкового матеріалу й лісовідновлення, а також зміни в Санітарних правилах в лісах України та інші питання роботи служб лісозахисту.

306 просмотров. Обговорити (0)