ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

екологія, Экология

Вчера, 28 марта, в Раховском районе Закарпатья, на высоте около 800 метров над уровнем моря лесоводы совместно с учениками школьных лесничеств высадили 6 тыс. молодых деревьев различных пород.

466 просмотров. Обсудить (0)
Загрузка...

Чергові випадки африканської чуми свиней (АЧС) фахівці зафіксували в Запорізькій, Вінницькій, Івано-Франківській та Київській областях.
Як повідомила прес-служба Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, діагнози чуми підтверджені фахівцями ветеринарної медицини.

96 просмотров. Обговорити (0)

Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак заявив, що викиди теплоелектроцентралі (ТЕЦ) основні джерела забруднення повітря.

82 просмотра. Обговорити (0)

Шафранові галявини, поряд з Долиною нарцисів, - весняна гордість Закарпаття, що потопає в смітті.

167 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгороде в среду, 29 марта, начинается дератизация (истребление грызунов) мест общего пользования, в том числе контейнерных площадок, склонов реки и мест компактного проживания цыганского населения.

579 просмотров. Обсудить (3)

Компания «Wastetoenergycorp» вызвалась построить мусороперерабатывающий завод в Закарпатской области. Представители этой фирмы обсудили перспективы производства с руководителем края Геннадием Москалем во время встречи и получили гарантии всесторонней поддержки для воплощения проекта.

869 просмотров. Обсудить (0)

Цветущие нежные крокусы, весенняя гордость Закарпатья, а рядом — фактически уничтоженная мусорными отходами река, покрытая пластиковыми бутылками и прочим бытовым мусором.

416 просмотров. Обсудить (0)

Сегодня, 25 марта, люди и организации по всему миру в 20:30 символично выключат свет на один час, чтобы показать необходимость объединения действий ради сохранения природы нашей Планеты.

594 просмотра. Обсудить (2)
Для України і Закарпаття, зокрема, проблема нещадного знищення лісів актуальна як ніколи.
112 просмотров. Обговорити (0)

Добрый день. Недавно услышал о новой достопримечательности Ужгорода – прилете двух белых лебедей. И сразу спешу рассказать о своих впечатлениях.

745 просмотров. Обсудить (0)

Черепаха Омсін, яка проковтнула 915 монет і пережила складну операцію з їхнього вилучення, померла від інтоксикації, незважаючи на зусилля ветеринарів.

Після операції черепасі стало краще – пройшовши реабілітацію, вона мала змогу побувати під наглядом у басейні Чулалонгкорнского університету у Бангкоку.

Незабаром стан черепахи різко погіршився, їй знадобилася ще одна операція.

163 просмотра. Обговорити (0)
Львів знову потерпає від невивезеного сміття. Гори відходів у місті вже дорівнюють зросту людини. В деяких районах тверді побутові відходи вивозили зо два тижні тому, в середмісті – на початку місяця. Про це повідомляє 5 канал. Тротуари у Львові вщент засипані сміттєвими пакетами – люди змушені ходити проїзною частиною.
233 просмотра. Обговорити (0)

Щороку працівники лісової охорони надають посадковий матеріал школам і дитячим садочкам. Цьогоріч лісівники підготували майже 1000 саджанців сосни, ялини, липи та берези для озеленення територій у соціальних закладах.

110 просмотров. Обговорити (0)
Від надмірної кількості сміття страждають і села Великоберезнянського району...
173 просмотра. Обговорити (0)

Та не шкодитиме екології. Йдеться про перспективи нового підприємства у Мукачеві.

295 просмотров. Обговорити (0)

У Львові може виникнути надзвичайна ситуація зі сміттям, оскільки чверть полігонів області переповнена.
Про це повідомив в ефірі Громадського міський голова Андрій Садовий.

У Львові може виникнути надзвичайна ситуація, тому що близько 25 % майданчиків є переповнені відходами. І це не є питання, яке виникло сьогодні.

— сказав львівський міський голова.

124 просмотра. Обговорити (0)

В селе Красная Тячевского района выпал снег. Удивительные шафран просматривают из-под снежного шапки, как зимой.
Местные жители и радуются, и огорчаются по поводу весеннего снегопада, а фото чудеса природы выставляют в соцсетях.

1428 просмотров. Обсудить (0)

Із 1 березня Всесвітній фонд природи проводить акцію на території України під назвою "Разом до природи", та планує до травня місяця висадити кілька гектарів дерев та поповнити природні парки на заході країни.

154 просмотра. Обговорити (0)

Аварія на Чорнобильській АЕС стала найбільш масштабною та великою технологічною катастрофою в історії людства.

454 просмотра. Обговорити (0)

На Закарпатье распустился один из самых первых весенних цветков – шафран, или крокус. Невысокое растение с ярко-фиолетовыми бутонами, которое нередко укрывает целые поляны, занесено в Красную книгу.

579 просмотров. Обсудить (0)

Как сообщили в пресс-службе Минприроды, в национальных природных парках "Синевир", "Карпатский" и "Сколевские Бескиды" будут высажены 20 тысяч саженцев деревьев на частично безлесных участках карпатских парков.

451 просмотр. Обсудить (1)

Так виглядає місце рубки неподалік райцентру Великий Березний на Закарпатті, фотографії звідки розмістив на своїй сторінці у ФБ Юрій Васильович.

176 просмотров. Обговорити (0)

Лісівники Перечинського держлісгоспу поставили перед собою завдання - планується виконати очищення лісу вздовж автомобільної дороги.

155 просмотров. Обговорити (0)
У четвер, 9 березня, у селі Молога Білгород-Дністровського району Одеської області виявили величезну кількість сміття, яке, швидше за все, привезли зі Львівщини. Про це повідомила депутат Одеської обласної ради Ірина Ковалиш у соціальній мережі facebook, поділившись відповідними фотографіями та відео з місця події. "Увага! У селі Молога Білгород-Дністровського району НС.
137 просмотров. Обговорити (0)

На острові Гоцо (входить до Мальтійського архіпелагу) обрушилася скеля у формі арки, відома як "Блакитне вікно".
Вона вважалася однією з найбільш популярних пам'яток Мальти, повідомляє ВВС
Арка обрушилася вранці під час шторму на морі, причому під воду пішла не лише верхня частина, але і опора.

151 просмотр. Обговорити (0)

Цієї весни в лісі на території Закарпатської області висадять дерев на площі близько 4000 га. Висаджувати будуть дуби, сосни, ялини, ялиці і буки.

136 просмотров. Обговорити (0)

Министр экологии и природных ресурсов Украины Остап Семерак заявил о расширении территорий трех национальных природных парков Закарпатья, что является началом работы по расширению природно-заповедного фонда.

455 просмотров. Обсудить (0)

Цієї весни в лісі на території Закарпатської області висадять дерев на площі близько 4000 га. Масштабні роботи по посадці лісу плануються розпочати вже 13-15 березня.

140 просмотров. Обговорити (0)

ПочинаючиПро це повідомила керівник департаменту громадських зв’язків Єврокару Олена Чепіжко з 2019-го року.

184 просмотра. Обговорити (0)