ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

екологія, Экология

На розгляд депутатів облради вноситься проект рішення «Про хід виконання Програми охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області на 2016 - 2018 роки».

99 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

У середу, 17 травня, депутати Закарпатської облради продовжили вивчати матеріали другого пленарного засідання сьомої сесії облради,яке відбудеться 25 травня.

151 просмотр. Обговорити (0)

Екологічний стан на території Мужіївського родовища – складний, адже після діяльності попередніх видобувних підприємств поблизу залишилися насипи рудних відвалів. Вони містять концентрації сульфідів заліза та інших важких металів, що окислюють поверхневі стічні води.

199 просмотров. Обговорити (0)

Львів'яни занепокоєні санітарним станом у місті та побоюються сміттєвого колапсу.

112 просмотров. Обговорити (0)

У Національному природному парку «Синевир» відкрили екостежку у кроні дерев. Її висота близько 20 метрів, а протяжність близько 500. Хоча стежка має екстремальну складову, проте нею можуть користуватися навіть діти і літні люди.

119 просмотров. Обговорити (0)
На території Виготського лісгоспу, що на Прикарпатті, живуть бізони, благородні олені й муфлони, які потрапили сюди нелегально.
96 просмотров. Обговорити (0)

Українські аграрії б'ють на сполох - весняні заморозки можуть знищити врожай.
Про це розповіла головний агрометеоролог Укргідрометцентру Тетяна Адаменко.
За словами експерта, різке зниження температури повітря вночі завадило зійти теплолюбним культурам. Особливо - винограду.

316 просмотров. Обговорити (0)
Сміття в лісі - явище дуже часте. Особливо в місцях масового відпочинку містян, куди багато виїжджають на пікніки.
122 просмотра. Обговорити (0)
Над деревней Лисичево Иршавского района виднеется надпись «СССР 50» сделанная с помощью высадки ели в буковом лесу. Каждая буква надписи по высоте равняется 80 метрам. В селе пока не собираются уничтожать надпись.
720 просмотров. Обсудить (0)
Кров, мозок, взагалі весь наш організм на 70-80% складається з води, її брак може призвести до серйозних порушень в роботі нашого організму.
115 просмотров. Обговорити (0)

В анексованому Криму почали масово гинути дельфіни.

За кілька днів на узбережжі виявили тіла 103 дельфінів.
Фахівці стверджують, що причини цьому можуть бути різні. Наприклад, вони могли заплутатися у риболовецьких сітях, адже такі випадки трапляються дуже часто.

170 просмотров. Обговорити (0)

Вчера, 4 мая, в урочище Сурдук на Закарпатье финишировала масштабная акция по озеленению Карпат “Будущее леса в твоих руках”.

412 просмотров. Обсудить (0)

Природа творить дива, вона унікальна і непередбачувана. Зокрема, в Ужгороді прямо на стовбурі одного з дерев виросла кульбаба.

146 просмотров. Обговорити (0)

На территории зоны отчуждения Чернобыльской АЭС, возле отселенных поселков Бобер и Королевка, местные жители обнаружили девять куч с отходами со Львова, который можно было туда доставить только большими грузовиками.

592 просмотра. Обсудить (2)

Государственная экологическая инспекция продолжает осуществлять рейды по всему Закарпатью и привлекать госслужащих и сельских голов к ответственности за неубранный мусор.

492 просмотра. Обсудить (0)
На 6 тисяч 715 гривень – екологи оштрафували 17-тьох посадовців за неправильне поводження з твердими побутовими відходами!
229 просмотров. Обговорити (0)
Чрезвычайная ситуация, возникшая вокруг солерудника в Солотвино на Закарпатье, грозит не только населенному пункту и его жителям, но и экологической катастрофой местного, а, возможно, и национального уровня.
2608 просмотров. Обсудить (0)
С первого марта, экоинспекция провела внеплановую проверку в населенных пунктах Закарпатья.
664 просмотра. Обсудить (0)

Кабинет министров Украины заявил, что в сотрудничестве со Львовской областной государственной администрацией и местными органами самоуправления Львовской области нашел решение проблемы утилизации твердых бытовых отходов со Львова.

704 просмотра. Обсудить (0)

Государственное предприятие “Перечинское ЛГ” возместило ущерб, причиненный лесным ресурсам на сумму 66357,66 гривен.

343 просмотра. Обсудить (0)

"Закарпаття стає меккою екологічного руху в Україні" — таку думку висловив начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга.

386 просмотров. Обговорити (0)

Зелена фабрика, зелена планета, зелений щит життя – як тільки не називають ліси та й рослинність взагалі! І в цих коротких, влучних висловах-характеристиках несхитне переконання: ліс – це прекрасно. Він захищає від вітрової і ґрунтової ерозії, притягує дощі, поповнює глибинні і поверхневі води.

259 просмотров. Обговорити (0)
Береги закарпатських річок вкрили гори сміття. В області немає жодного сміттєпереробного заводу.
276 просмотров. Обговорити (0)

По поручению Геннадия Москаля началось очищение от мусора Ольшанского водохранилища, на границе Хустского и Межгорского районов.

825 просмотров. Обсудить (0)

З настанням пожежонебезпечного періоду особливо гостро стоїть питання захисту лісів південних і східних областей України. Головна проблема – протягом 2016-2017 років на це взагалі не виділи фінансування з держбюджету.

159 просмотров. Обговорити (0)
Об этом в сети Фейсбук сообщает Паша Павлов, который с товарищами задержал на Великоберезнянщине лесовоз, который уничтожал природу.
608 просмотров. Обсудить (0)

Работники Государственной экологической инспекции в Закарпатской области начали осуществлять рейды в районы и привлекать представителей государственной власти и органов местного самоуправления к административной ответственности за неубранный мусор.

444 просмотра. Обсудить (0)