ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Видео

Загрузка...
На горі Піп Іван Чорногорський у Карпатах знаходиться найвисокогірніша будівля в Україні — колишня польська обсерваторія.
71 просмотр. Обговорити (0)
В сети опубликовали видео бурной стихии, которая наделала беды в Закарпатской области. Жертв среди населения нет, но ущерб стихия нанесла немалый.
363 просмотра. Обсудить (0)
Деякі люди обурюються, що закордонний паспорт треба чекати. Проте це не залежить від ДМС, а від заводу, який займається друком.
82 просмотра. Обговорити (0)
Зокрема, йдеться про видачу дозвільної документації та сервісні послуги на дорогах. Окрім того відтепер вони зможуть перевезити та супроводжувати великогабаритні вантажі. Ця послуга буде платною.
112 просмотров. Обговорити (0)
В Україні нараховується близько 26 мільйонів працездатних людей, але офіційно влаштовані тільки 10 мільйонів із них
160 просмотров. Обговорити (0)
С 17 сентября все полномочия по обеспечению безопасности дорожного движения будет выполнять патрульная полиция. Следовательно, ряд задач для полисменов увеличился в разы.
1058 просмотров. Обсудить (0)
У сусідній з нами Румунії. На заході Румунії в результаті грози з сильним ураганним вітром загинули вісім осіб, ще 67 постраждали, серед них шестеро дітей.
127 просмотров. Обговорити (0)
Як повідомляється, спортсмен знаходився в салоні автомобіля, водій якого в районі Чоколівського бульвару не впорався з керуванням, в’їхав у стовп та відбійник та втік з місця ДТП.
167 просмотров. Обговорити (0)
Число загиблих дітей в результаті пожежі в оздоровчо-спортивному таборі "Вікторія" в Одесі збільшилася до трьох.
275 просмотров. Обговорити (0)
Фахівці виявили численні порушення правил безпеки у будівлі, на які роками ніхто не звертав уваги
281 просмотр. Обговорити (0)
У радянські часи на території Рахова було розміщено чимало заводів та фабрик, які славилися продуктивністю та успішністю.
141 просмотр. Обговорити (0)