ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Завтра в Ужгороді суд щодо «прихватизовного» гаражу прокурорсько-суддівською родиною Сочки

2013_Fotomateriali_po_Korzo.jpg

Завтра, 14 лютого о 13:30, в Апеляційному суді Закарпатської області (судді Собослой Г.Г., Готра Т.Ю., Бисага Т.Ю) має відбутися остаточне засідання за апеляційною скаргою пенсіонерки Цибик Г.І. про скасування рішення міськрайонного суду, яким визнано за екс-прокурором Сочкою І.І. право власності на металевий збірний (рухомий) гараж як на нерухомий.

Мова йде про тимчасовий металевий гараж, що розміщений із суттєвими порушеннями закону в центрі Ужгорода по вул.Корзо, 13 (неподалік місцевої прокуратури): встановлений на каналізаційній мережі та частково стоїть на приватній земельній ділянці сім'ї пенсіонерів Цибик, що засвідчено, зокрема при виїзді спеціалістами Управління архітектури та містобудування Ужгородської міської ради ще в березні 2013 року.
Korzo13_ARHITEKTURA_2013.jpg

26.12.2011 р. Ужгородським міськрайонним судом, не зважаючи на заперечення міської ради, безпідставно із грубим порушенням закону і судової практики, було визнано металевий рухомий гараж І.Сочки фактично як нерухоме майно та зобов’язано БТІ зареєструвати за ним право власності. Суд 1-й інстанції навіть не залучив до розгляду сім’ю пенсіонерів, на землі яких частково розміщений даний тимчасовий гараж.
26112011_Uzh_ms_Danko_-_Sochka_garazh_1.jpg
26112011_Uzh_ms_Danko_-_Sochka_garazh_2.jpg

Наразі ж екс-прокурор вже націлився "прихватизувати" під цей гараж в самому центрі міста і земельну ділянку, відповідний дозвіл на розробку проекту відведення якої вже міські депутати успішно надали 30.08.2016 р. відповідним рішенням №359 (п.2.32).

Для довідки: Сочка Іван Іванович – в минулому перший помічника прокурора Закарпатської області Юрія Бенци, батько діючого начальника відділу цієї ж прокуратури Олександра Сочки та екс-судді Ужгородського міськрайонного суду Віталія Сочки, звільненого за порушення присяги (через "кришування" грального бізнесу) в березні 2013 року.

Чи буде вердикт Закарпатської Феміди справедливим і незаконне рішення скасоване, а права пенсіонерів поновлено, чи ж знову виграє кругова суддівського-прокурорська порука, побачимо вже найближчим часом.
1402_Korzo_Sochka_apelyaciya.JPG

Детальніше: http://zakarpattya.net.ua/News/162563-Prokurorsko-suddivska-rodyna-v-Uzhhorodi-poserednytstvom-harazha-vidzhala-zemliu-u-pensioneriv-v-tsentri-mista-DOKUMENTY

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Ограничение в 550 символов, осталось: 550
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов