ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Коли Ви послідовні пане депутат?

Депутат Петьовка В.В. фінансує у Тячівському районі місцеву газетку "справа честі", що видає ярий антирусин Петро Дідух, син котрого топтався біля облради по нашому Русинському Прапорові, визнаному в 23 державах: США, Канаді і половині Євродержав.
Газета районного розливу Петра Дідуха є шовіністичним антирусинським пасквілем, кожне слово котрого просякнуто приниження Титульної Нації Закарпаття Русинів.
До речі Русини в Тячівському райні в довоєнних переписах складали від 80 до 90% населення, тобто Василь Васильович реально фінансує антинародну шовіністичну грязь...
Коломийським прийшлякам Дідухам не зрозуміло, що Русини Закарпаття є високодуховним, віруючим, відкритим Народом, який тисячоліттями живучи з різними народами, ніколи не мав міжнаціональних конфліктів. В той час газета, котру Ви фінансуєте розпалює міжнаціональну ворожнечу, що може привести до міжнаціональних конфліктів.
Хтось уподобився тій бабці, що ставила свічки в Церкві і Богові і чортові...

Комментарии

Я би х ся дуже радовав кіби русинув признали у світі за НАЦІЮ.На жаль,сього не буде нигда,бо політичне русинство заявляє,що русини - народ НИВЫДКЫ (до нації ой як далеко),а самі тягнуть русинув - українцюв єдні до мадьярув,другі - до чехув - словакув.Їхня біда і стара хвороба,шо вни не знають своєї матері, своїх братів по матері,не признавутиь себе одним з колін народів Київської Русі - теперішньої УКРАЇНИ.Гет політику од РУСИНСТВА,бо кіть є закарпатська нація,то є і Полтавська,Волинська,Рівненська,лугандонська іт.д.

5. Ситуація з історичним Прапором Закарпаття біля облради лежить, виключно в правовій площині і повинно вирішуватись силовими структурами, або Судом!
Попрання історичного Прапору Закарпаття ультранаціоналістичними організаціями з потурання силових структур приводить до нагнітання міжнаціональних протиріч.
6. Русини України засуджують приниження історичного Прапору Закарпаття ультранаціоналістичними організаціями та потурання порушення Законодавства силовими структурами.
http://www.ua-reporter.com/content/210695

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Ограничение в 550 символов, осталось: 550
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов