Мукачівки знову в призерах

26 апреля 2024 пятница
    Аватар пользователя Гость

гірському масиві Бюкк, що поблизу від Мішкольця, за участю 1392 спортсменів з 16 європейських країн пройшли чотириденні міжнародні змагання «Кубок Угорщини». Відмінно виступила на них єдина представниця Закарпаття 15-річна Ольга Гуніна. Першого дня змагань на класичній дистанції десятикласниця Мукачівської ЗОШ №1 впевнено випередила майбутню переможницю турніру росіянку Яну Ляхову майже на 5 хвилин. А потім показала себе справжнім бійцем: фінішувавши з другої дистанції лише одинадцятою, Ольга змогла зосередитися і у двох останніх номерах програми майже наздогнала лідера, зайнявши у загальному заліку серед однолітків друге місце. Бронзову нагороду турніру вручено Норі Софії Рутсалайнен з Фінляндії.

Ще одна з вихованок мукачівського тренера Олександра Цепурдея 22-річна студентка Копенгагенського технологічного університету Ірина Купріянова відзначилася в іншій частині континенту. У Сількеборгу на відкритому чемпіонаті Данії на коротких дистанціях, який також був включений до серії Світових рангових змагань (IOF World Ranking Events), вона виборола медаль за третє місце. Найкращий результат на чотирикілометровій трасі тут показала чемпіонка світу 1977 року австрійка Люціє Бьогм, а срібну медаль отримала Хелена Хауснер з Данії. У шестиетапних естафетах (загальна довжина дистанції складала 25 км!), які відбулися наступного дня, Ірина у складі інтернаціональної команди місцевого «Фаруму» (австрійка, дві українки та три датчанки) стала переможницею!

Не цураються орієнтувальники й стартів у легкоатлетичних пробігах. Так лідер мукачівського СК «Товариш» майстер спорту України В’ячеслав Мухідінов взяв участь у змаганнях, які проводилися на честь 225-річчя Дніпропетровська. У жорсткій боротьбі з лідерами легкоатлетичної збірної команди країни мукачівець посів на п’ятикілометрівці 3-є місце. Ольга Семак, студентка УжНУ