ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Новини

    27 апреля 2024 суббота
    Аватар пользователя Гость

    [b]«Вітчизняний» генерал опікується соціальним захистом людей у погонах[/b]

    Голова Координаційного Комітету при Президенті України з питань правового і соціального захисту військовослужбовців та співробітників правоохоронних і митних органів генерал-лейтенант армії Вілен Мартиросян відвідав з бліц-візитом регіон та провів засідання обласного комітету, на якому були присутні керівники силових структур, командири військових частин, розташованих на території області, представники ветеранських організацій тощо. Генерал детально зупинився на завданнях, які ставить перед собою очолювана ним організація, головними з яких є соціальний захист усіх людей у погонах, працевлаштування звільнених у запас офіцерів та допомога вдовам співробітників силових структур.

    Проте найцікавіше пан Вілен приберіг насамкінець свого майже годинного вельми емоційного виступу: як скромно заявив генерал, він «за сумісництвом» є також і головою всеукраїнської партії «Вітчизна».



    [b]Наш край може стати піонером по впровадженню і апробації моделі сталого розвитку[/b]

    За сьогоднішніх економічних, соціальних і екологічних умов нашому регіону потрібна не концепція, а стратегія розвитку – такого висновку дійшли науковці не тільки Закарпаття, а й України. Голова облдержадміністрації Геннадій Москаль, виступаючи на регіональній науково-практичній конференції “Стратегія сталого розвитку Закарпаття: еколого-економічні та соціальні моделі”, що проходила в Ужгороді наприкінці минулого тижня, зазначив, що наша область може стати одним із перших регіонів в Україні по впровадженню і апробації моделі сталого розвитку. Однією ж з найважливіших умов переходу до сталого розвитку, за його словами, є стабілізація економіки і відновлення економічного росту, підвищення ефективності виробництва через механізм здійснення структурної перебудови економіки з впровадженням та створенням нових еколого безпечних виробництв, ефективне залучення та раціональне використання власного ресурсного потенціалу.

    У роботі науково-практичної конференції взяли участь науковці Ужгородського національного університету, Закарпатського регіонального центру соціально-економічних і гуманітарних досліджень НАН України, Інституту регіональних досліджень НАН України та члени Асоціації економістів Закарпаття.