В Ужгороді без аукціону продадуть "Червону Ружу" та хімчистку
29 апреля 2025 вторник

26.08.2016 (09:26)
На найближчому засіданні Ужгородської міської ради винесено питання приватизації муніципальної нерухомості, зокрема, історичної будівлі «Червона Ружа» у центрі міста та приміщення колишньої хімчистки. Це відомо із оприлюдненого відповідного проекту рішення.
Обидва об’єкти продаватимуться без конкурсу, оскільки наразі перебувають в оренді. Згідно з тонкощами українського законодавства, орендар має переважне право викупу.
У разі, якщо депутати дадуть згоду, приміщення історичної будівлі комплексу «Червона Ружа» на 1896 кв. метрів викупить ТОВ «Червена Ружа».
Засновниками цієї фірми, згідно з даними державного реєстру, є Олег Дикий та ТОВ із київською пропискою «Саргон Україна», засновником якого, у свою чергу, також виступає Олег Дикий.
Варто зазначити, що принаймні останні 10 років приміщення «Червоної Ружі» стоїть пустим і всередині перебуває у занедбаному стані.
Занедбане двоповерхове приміщення ужгородської хімчистки на вул. Белінського на 2 490 кв. м розташоване у комерційно-привабливому місці – неподалік ринку «Білочка». Протягом каденції попередньої влади (2010-2015 роки, міський голова – Віктор Погорелов) – у міській раді робили заяви про намір продати будівлю на аукціоні, втім, до цього справа не дійшла. Наприкінці каденції у хімчистки з’явився орендар, тоді ж на об’єкті почалися роботи, схожі на реконструкцію. Орендар – фізична особа-підприємець В. Немеш.
Щонайменше останні 10 років будівля хімчистки була порожня, а місцеві жителі скаржилися на антисанітарію, що панувала у цьому приміщенні.




