В ужгородки — "золото" та "срібло"

26 апреля 2024 пятница
    56 переглядів

В ужгородському спорткомплексі "Юність" відбулась Зимова першість України з тенісу серед юнаків і дівчат двох вікових категорій — до 16 та 18 років. У змаганнях брали участь 114 представників усіх регіонів України. Ігри в особистому і парному розрядах проходили за олімпійською системою. За словами головного судді турніру Степана Негера, чимало спортсменів продемонстрували зрілу, майстерну гру.

У віковій категорії до 16 років серед дівчат перше місце зайняла Вікторія Семироденко (Донецьк), друге — Катерина Бельчева (Харків), третє — Валерія Петрович (Київ).

У юнаків переміг Ігор Соболта (Червоноград), другим був Андрій Жулинський (Сімферополь), третім — Олег Грушецький (Івано-Франківськ).

Серед дівчат до 18 років перемогу святкували Марина Ткаченко (Київ), другою стала Анетта Ленарт (Ужгород), третьою — Юлія Ліндіна (Київ).

Серед юнаків переможцем став Іван Аніканов (Одеса), друге місце посів Володимир Ужиливський (Київ), третє — Ярослав Маркевич (Макіївка).

У парних іграх дівчат до 16 років перше місце — у Катерини Бельчевої (Харків) та Вікторії Семироденко (Донецьк).

Переможцями серед юнаків стала пара Олег Грушецький (Івано-Франківськ) та Антон Ельшин (Київ).

Серед дівчат до 18 років перше місце зайняв "дует" Марина Ткаченко (Київ) та Катерина Малахова (Нова Каховка).

У цій же віковій категорії Анетта Ленарт (Ужгород) та Ксенія Латна (Донецьк) зайняли третє місце.