ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Рак

Вчені з Бостонського університету заявили про спасіння людства від найпідступнішої хвороби – раку. Медики успішно випробували вакцину , що попередить розвиток пухлин.
Тестування нового різновиду терапії раку пройшли лише попередні дослідження, проте, на думку вчених, вона показала гарні результати, - пише Science Alert.

130 просмотров. Обговорити (0)

Не всі люди можуть отримати роботу мрії, яка буде приносити задоволення, хороший дохід і головне не шкодити здоров'ю. Експерти з Австралії намагалися з'ясувати, які професії найбільше підвергають людський організм раковим захворюванням.
У ході досліджень вдалося з'ясувати, що існують чотири найбільш небезпечні професії, які призводять до онкологічних захворювань.

372 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Біологи з Каліфорнійського університету створили методику, що допоможе не просто виявити рак по одній краплині крові, а і вкаже місце локалізації пухлини.

Результати своєї роботи доктор Кун Джан та його колеги опублікували в журналі Nature Genetics.

121 просмотр. Обговорити (0)

В Україні заборонили продаж популярних ліків від лейкемії.
"Причиною рішення Держслужби з контролю за наркотиками є відсутність у ліків ліцензії на реалізацію на території України".
Реалізація, використання та зберігання препарату "Доксорубіцин-Тева" (ліофілізат для приготування розчину для інфузій по 50 мг у флаконах №1) серій 16С01QA і 16B15MA виробництва Нідерланди тепер карається законом.

160 просмотров. Обговорити (0)

Количество лиц, умерших от злокачественных новообразований (рак - ред.) в течение 7 лет (2010-2016 гг - ред.) в Закарпатской области, составляет 11 тыс. 789 человек.

443 просмотра. Обсудить (0)

Фахівці констатутють, що захворюваність на колоректальний рак (товстого кишечника та прямої кишки) зросла серед покоління міленіалів, а знижуватися почала у поколінь віком 55 і старше.
Дослідження, опубілковане у журналі американського Інституту раку показало, що кількість випадків колоректального раку протягом 1980-2013 років зростала на 1-2% щороку в людей 20-30 річного віку.

256 просмотров. Обговорити (0)

Зайва вага не тільки здатна зіпсувати задоволення від життя, а й загрожує цілим букетом хвороб, починаючи від серцево-судинних і закінчуючи діабетом. Але найнебезпечнішим є те, що ожиріння може якщо не спровокувати, то принаймні удвічі збільшити ризик онкології.

112 просмотров. Обговорити (0)

«Для мене дуже важка ця тема, але я готова про неї говорити», — каже пані Євгенія, коли ми домовляємося про інтерв’ю.

175 просмотров. Обговорити (0)

Слова «онкологія» та «рак» викликають у людей негативні асоціації, часто пов’язані з безнадійністю, смертю та постійною боротьбою за життя і здоров’я.

179 просмотров. Обговорити (0)

Італійські онкологи запропонували революційний метод лікування раку навіть на найбільш запущеній стадії - штучне введення у сплячку.

Вчені провели досліди на мишах, які показали, що за глибокого сну ракові клітини перестають ділитися. А от здорові при цьому підвищують свою стійкість до радіації.

298 просмотров. Обговорити (0)

Вчені з англійського клінічного центру провели ряд випробувань, щоб дізнатися, яким чином стрес у чоловіків впливає на їхнє здоров'я.

160 просмотров. Обговорити (0)

У неділю, 19 лютого, від раку помер український режисер, продюсер і кліпмейкер Максим Паперник.

Відомо, що Папернику було всього 47 років. Як передають ЗМІ, своє захворювання він приховував від друзів.

366 просмотров. Обговорити (0)

Золоте правило закарпатських лісівників – відновлення лісонасаджень має переважати над їх використанням. Щоб дотримуватися цього правила, у всіх лісгоспах нашої області постійно створюються лісові плантації.

227 просмотров. Обговорити (0)

Вчені стверджують, що вживання риби здатне знизити ризик розвитку раку товстої та прямої кишки.

Фахівці провели безліч досліджень і спробували встановити зв'язок між споживанням риби і онкологією. Як виявилося, любителі цього продукту на 12% рідше страждають від раку кишечника, ніж ті, хто їсть рибу рідко.

111 просмотров. Обговорити (0)

Рак - захворювання, яке кожен раз обманює захисні системи людського організму і вражає в найнесподіваніший момент.
Універсального способу перемогти цю страшну недугу раз і назавжди вчені поки не знайшли, але старанно працюють над цим. Особливо багатообіцяючими виглядають новітні дослідження в галузі генної інженерії, які вже врятували життя двом пацієнтам.

474 просмотра. Обговорити (0)

Люди, котрі пережили у дитинстві онкологічне захворювання й успішно вилікувалися, у дорослому житті мають менше сексуальних партнерів, ніж ті, хто не знав подібних проблем зі здоров'ям. Це може говорити про те, що наслідки протиракової терапії у дитячому віці дають про себе знати протягом усього життя, у тому числі і в його сексуальному аспекті.

151 просмотр. Обговорити (0)

Група британських дослідників з Агентства з харчових стандартів після серії аналізів прийшла до висновку, що їжа, підсмажена до хрусткої скоринки, може спровокувати онкологію.

203 просмотра. Обговорити (0)

Група вчених з Панами провела серію досліджень і прийшла до висновку, що жаби здатні побороти такі страшні недуги як СНІД або рак.

146 просмотров. Обговорити (0)

Американські вчені довели, що скати і акули не можуть хворіти на рак.

Обидва види риб належать до класу хрящових. Їх скелет повністю складається із хрящів, в яких немає кісткового мозку. За рахунок цього, їх імунітет стійкіший, ніж у кісткових риб, пише журнал BMC Genomics.

Високу стійкість до захворювань у хрящових, зокрема і до раку, вчені пов'язують з еволюційними генетичними мутаціями.

154 просмотра. Обговорити (0)

Медики стверджують, що лікувальне голодування допомагає зміцнити імунітет.

Вчені провели дослідження, після якого, стало відомо, що стрес такого типу може стати відмінним способом оздоровити організм.

Експеримент показав, що голодування кожного першого понеділка місяця знижує ризик захворювань, на 40% знижує ймовірність проблем з серцем і скорочує кількість нападів при астмі.

206 просмотров. Обговорити (0)

Есть ряд признаков, указывающих на вероятность развития онкологического заболевания, обнаружив которые у себя, следует обратиться в медицинское учреждение для дальнейшего обследования.

1102 просмотра. Обсудить (0)

Теперь сатирику предстоит пройти программу лечения

479 просмотров. Обсудить (1)

На Закарпатье злокачественные новообразования - на втором месте после сердечно-сосудистой патологии. Поэтому ежегодно впервые регистрируется около 3000 случаев злокачественных новообразований, а от злокачественных новообразований умирает почти 1600 больных.

654 просмотра. Обсудить (2)

«Почему мы должны лечить их всех?» - такими словами министр здравоохранения Ульяна Супрун ошарашила миллионы украинцев, объявив, что её ведомство не намерено более продолжать программу «Онкология», и вообще намерено заниматься не лечением, а профилактикой раковых заболеваний.

412 просмотров. Обсудить (0)

Онкобольные украинцы больше не смогут рассчитывать на денежную помощь государства, об этом заявила исполняющая обязанности министра здравоохранения Украины Ульяна Супрун.

577 просмотров. Обсудить (0)
Именно туда отправляли якобы на лечение больных раком детей, но результат был всегда один.
594 просмотра. Обсудить (2)

Второй месяц сотни закарпатцев пристально следят и активно помогают прекрасному человеку - Евгении Напуде преодолевать страшную болезнь.

431 просмотр. Обсудить (1)

Для установления общей картины онкологических заболеваний США и Евросоюз ввели специальную медицинскую программу, на которую выделяются значительные средства. В программе, которая предусматривает скрупулезный статистический учет, анализ и обмен данными, задействована и Венгрия, которая готова привлечь к процессу Закарпатскую область.

569 просмотров. Обсудить (1)
В рамках регулярного Чемпионата Украины по американскому футболу ужгородские «Лесорубы» дома будут принимать киевских «Патриотов».
452 просмотра. Обсудить (0)