ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Відеокамери

Мукачівка викрала гаманець з грошима документами та мобільний телефон у незнайомого чоловіка. За кілька годин поліцейські затримали жінку з краденим.

179 просмотров. Обговорити (0)

У Мукачеві камери відеоспостереження зафіксували технологічного автозлодія. Про це в мережі Фейсбук повідомляє Сергі1 Носалюк.

256 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Подібний грантовий проект вже реалізували у Хусті — всього за півроку.

273 просмотра. Обговорити (0)
У Мукачеві встановили відеокамери, які можуть розпізнавати злодіїв та порушників правил дорожнього руху.
378 просмотров. Обговорити (0)

Складні відтинки на автошляхах «Солотвино-Тересва», «Бедевля-Тячів», «Буштино-Хуст», «Угля-Нересниця», «Вільхівці-Широкий Луг» давно стали сумно відомими надзвичайно високим рівнем аварійності: тільки в цьому році тут сталося 57 автопригод.

1153 просмотра. Обговорити (0)

Сьогодення вимагає сучасного підходу до вирішення питання забезпечення правопорядку. Одним з факторів, що може поліпшити роботу міліції щодо попередження та розкриття злочинів, насамперед крадіжок приватного майна, пограбунків, розбійних нападів, тілесних ушкоджень, є встановлення систем відеоспостереження у місцях можливого скоєння правопорушень.

858 просмотров. Обговорити (0)

Вони знаходитимуться в місцях найбільшого скупчення людей. Про це відповідаючи на запитання студентів Прикарпатського університету зазначив мер міста Івано-Франківська Віктор Анушкевичус.

1135 просмотров. Обговорити (0)